درباره ی گروه دکتر گیاهی

امروزه علاقه مردم به استفاده از محصولات سنتی، گیاهان دارویی و داروهای گیاهی بسیار بیش از گذشته شده است.

با راه اندازی گروه دکتر گیاهی، همواره در تلاشیم تا گامی هر چند کوچک در جهت ارتقاء دانش طب سنتی و شناخت گیاهان دارویی برداریم و با تکیه بر کارشناسان و مشاوران متخصص و همچنین تحقیقات علمی گسترده در زمینه گیاهان دارویی، محصولات طبیعی و ارگانیک را با بهترین کیفیت و کاربرد در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم.
عمده فعالیت گروه دکتر گیاهی معرفی و ارائه  (فروش و عرضه) عرقیات گیاهی، دمنوش های طبیعی، شربت های گیاهی، کپسول ها و داروهای گیاهی می باشد.

همچنین در کنار عرقیات سنتی، نسخه های شفابخش نیز عرضه می گردد

با ما از طریق آی دی تلگرام  مشاوره رایگان داشته باشید و داروهای گیاهی مناسب خود را سفارش دهید

سفارشات خود را در تهران کمتر از ۲۴ ساعت
و در شهرستان ها ظرف مدت ۷۲ ساعت دریافت کنید.

ما موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانیم، زیرا آگاهیم که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده ما خواهد بود و لذا سعی می نماییم بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنیم.

تمام محصولات این سایت ارگانیک و قبل از فروش توسط حکیم مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرد و پس از کسب امتیاز لازم برای فروش آماده می‌شود.

ما در گروه دکتر گیاهی، بیشترین سخت‌گیری‌ها را برای انتخاب کالای با کیفیت بکار می‌بندیم و هیچگاه سود حاصله از فروش محصولات با کیفیت پایین را به رضایت مشتریانمان ترجیح نمی دهیم.

ایرانـی لایـق بهترین هاست