۵ راه درمان پوست پوست شدن صورت در کمترین زمان ممکن+فیلم وعکس

برای درمان پوست پوست شدن صورت ، عسل بهترین مرطوب کننده طبیعی و  است. عسل پوست صورت را صاف و شفاف میکند، بدین ترتیب یک عمل فوق العاده درمان پوست پوست شدن صورت است. برای خرید عسل طبیعی جهت درمان پوست پوست شدن صورت میتونید از طریق همین سایت اقدام کنید . 

این ماده شگفت انگیز حاوی فروکتوز، آب، چربی و آنزیم هایی است که پوست را تغذیه کرده و مرطوب میکند. عسل طبیعی  دکتر گیاهی می تواند التهاب پوستی را کاهش داده و از شیوع عفونت جلوگیری نموده و در درمان پوست پوست شدن صورت کمک میکند.

درمان پوست پوست شدن صورت

برای استفاده از عسل دکتر گیاهی ، قبل از دوش گرفتن مقداری از این ماده را روی پوست صورت خود بزنید و به آرامی آن را ماساژ دهید. سپس پوست تان را به مدت ۱۰ دقیقه به حال خود رها کنید بعد صورت تان را کاملا بشویید. همچنین می توانید مخلوطی از ۲ قاشق غذاخوری عسل و ۲ قاشق غذاخوری ماست تهیه کرده و آن را روی پوست آسیب دیده خود بمالید.

بعد پوست را به حال خود رها ساخته تا ماسک روی صورت خشک شود. در نهایت با آب گرم صورت تان را بشویید. این کار را می توانید روزی یکبار تکرار کنید تا درمان پوست پوست شدن صورت برطرف شود.

درمان پوست پوست شدن صورت

درمان پوست پوست شدن صورت با عسل و بابونه

دو قاشق عسل طبیعی دکتر گیاهی را با سه قاشق روغن بادام مخلوط کنید و برای آنکه نرم‌تر شود و هم زدنش راحت‌تر باشد، چند دقیقه آن را روی کتری قرار دهید تا با بخار آب جوش حرارت ببیند و نرم شود. همزمان با این کار کمی گیاه بابونه را با آب در یک فنجان بریزید، روی سرش چیزی بگذارید تا با حرارت خود دم بکشد و وقتی دم کشید آن را صاف کنید و تفاله‌هایش را دور بریزید.

وقتی عسل و روغن‌تان روان شد و به‌راحتی توانستید آن را هم بزنید، مخلوط را از روی حرارت بردارید و با دمنوش‌تان در یک ظرف هم بزنید. صبر کنید تا کاملا سرد شود و سپس آن را روی پوست‌تان بگذارید.

این ماسک پوست‌ شما را آرام می‌کند و التهابی که ممکن است بخاطر خشکی ایجاد شده باشد را از بین ببرد. گذشته از این، به پوست‌تان آبرسانی هم می‌کند و میزان چربی پوست را هم تنظیم می‌کند.

عسل یک آب‌رسان و آنتی‌بیوتیک طبیعی است و ترکیب کردن آن با بابونه که ضدالتهاب و التیام‌بخش است، می‌تواند طراوت از دست رفته را به پوست شما برگرداند و بهترین راه درمان پوست پوست شدن صورت است.

درمان پوست پوست شدن صورت

ماسک صورت برای درمان پوست پوست شدن صورت

نصف موز با یک دوم فنجان جو دوسر و یک قاشق عسل طبیعی دکتر گیاهی و آب را با هم ترکیب کرده و به مدت ۱۵ دقیقه بر روی پوست بگذارید. سپس با آب ولرم بشویید

درمان پوست پوست شدن صورت

ماسک کره برای درمان پوست پوست شدن صورت

یک قاشق کره نرم، یک قاشق چایخوری عسل طبیعی دکتر گیاهی و یک چهارم قاشق چایخوری آبلیمو را در ظرفی ریخته و آمیخته کنید و یک لایه نازک از آن را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه به روی پوست بمالید و سپس با آب گرم بشویید.

کره برای ماسک صورت کمی عجیب می‌‌آید اما اگر آن را با عسل و یک ماده مرطوب کننده دیگر آمیخته کنید می‌‌توانید در درمان پوست پوست شدن صورت موثر باشد.

درمان پوست پوست شدن صورت

ماسک ماست و ویتامین E برای درمان پوست پوست شدن صورت

دو قاشق عسل طبیعی دکتر گیاهی ، دو قاشق ماست پرچرب ، دو قاشق جوی دوسر پخته شده و یک عدد محتویات کپسول ویتامین ای را با هم ترکیب کرده و به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه به روی پوست‌ بگذارید. سپس صورت‌تان را شسته و کرم مرطوب کننده بزنید.

 

 

درمان پوست پوست شدن صورت

نرم کننده طبیعی برای درمان پوست پوست شدن صورت

یکی از مواد طبیعی و موثر که در درمان خشکی پوست و نرم کردن آن بسیار موثر است، عسل طبیعی دکتر گیاهی است. استفاده از ماسک عسل که از ترکیب یک زرده تخم مرغ و ۵ قاشق مرباخوری عسل به دست می آید، تاثیر فوق العاده‌ای  در درمان پوست پوست شدن صورت، خشکی پوست و لطیف کردن و نرم کردن پوست بدن دارد. می توانید این ماسک را نیم ساعت پیش از رفتن به حمام به پوست دست یا صورت خود بمالید و پس از آن به حمام بروید.

درمان پوست پوست شدن صورت

ماسک  تخم مرغ برای درمان پوست پوست شدن صورت

ماسک تخم مرغ برای درمان خشکی پوست بسیار توصیه می شود

یک تخم مرغ را با یک قاشق چایخوری عسل طبیعی همراه با نصف قاشق چایخوری روغن زیتون و کمی گلاب مخلوط کنید. این ماسک را برای چند دقیقه بر روی پوست تان قرار دهید و بعد از گذشت چند دقیقه با آب کاملا ولرم شستشو دهید.

این ماسک را هر هفته ۱ الی ۲ بار انجام دهید تا کاملا باعث درمان پوست پوست شدن صورت شود.

درمان پوست پوست شدن صورت

 

ماسک صورت هندوانه برای درمان پوست پوست شدن صورت ب

تا ۲ قاشق  آب هندوانه را با یک قاشق چای خوری عسل مخلوط کنید و روی صورت‌تان بمالید و ۱۰ دقیقه صبر کنید بعد صورت‌ خود را با آب بشویید.

اینکار را هفته‌ای دو بار انجام دهید

هندوانه حاوی مقدار زیادی آب، و همچنین غنی از انواع مختلف ویتامین‌های مفید برای پوست است. این ماسک صورت پوست‌تان را مرطوب می‌کند. آنتی‌اکسیدان‌های موجود در هندوانه به ترمیم پوست آسیب دیده کمک می‌کند و در درمان پوست پوست شدن صورت موثر است

درمان پوست پوست شدن صورت

آناناس برای درمان پوست پوست شدن صورت و خشکی پوست صورت

یک  الی دو قاشق آب آناناس را با یک قاشق چای خوری عسل طبیعی یا روغن زیتون مخلوط کنید.

و این ترکیب را روی پوست صورت‌تان بمالید و حدود بیست دقیقه صبر کنید.

بعد صورت‌تان را با آب سرد بشویید و با حوله‌ی نرم و تمیز به آهستگی خشک کنید.

این درمان خانگی را هفته‌ای یک یا دو بار تکرار کنید.

درمان پوست پوست شدن صورت

آنزیم بروملین که در آناناس وجود دارد، لایه‌ی سلول‌های مرده و خشک پوست را از بین می‌برد، و پوست انعطاف پذیر و نرم در لایه‌ی زیرین را پدیدار می‌کند. آب آناناس هم‌چنین می‌‌تواند در خلاصی از چرک‌ها و آلودگی‌ها از سطح پوست به شما کمک کند.

درمان پوست پوست شدن صورت

ماسک سیب برای درمان پوست پوست شدن صورت  و خشکی پوست صورت

دو قاشق آب سیب را با یک قاشق چای خوری عسل طبیعی مخلوط کنید و روی صورت‌تان بمالید و ۱۵ دقیقه صبر کنید بعد، صورت‌تان را خوب بشویید و با حوله‌ی نرم و تمیز به آهستگی خشک کنید.

این کار را هفته‌ای یک الی دو بار انجام دهید.

درمان پوست پوست شدن صورت

آب سیب می‌تواند به آسانی و بدون ایجاد ناراحتی از پوست‌تان لایه‌برداری کند و در درمان پوست پوست شدن صورت به شما کمک کند و همچنین با  استفاده از این ماسک لایه‌ی مرده و خشک پوست‌تان از بین می‌رود.

درمان پوست پوست شدن صورت

ماسک صورت شیر خشک برای درمان پوست پوست شدن صورت

دو قاشق چایخوری شیر خشک را با یک قاشق چایخوری عسل و مقداری پودر زردچوبه مخلوط کنید سپس، برای تنظیم میزان غلظت این خمیر،‌ مقداری آب به آن اضافه کنید و خوب به هم بزنید واین خمیر را به صورت‌تان بمالید. اجازه دهید این ماسک کاملا روی صورت‌تان خشک شود، و سپس آن را  بشویید.

این درمان خانگی را باید هفته‌ای دو بار انجام دهید تا درمان پوست پوست شدن صورت حاصل شود.دوستان از خواص عسل طبیعی غافل نشین.

شیر که ماده‌ی اولیه‌ی مورد نیاز برای تهیه‌ی روغن حیوانی، کره، یا ماست است، می‌تواند برای درمان درمان پوست پوست شدن صورت به کار رود. شکل پودر شده‌ی شیر نیز حاوی تمام چربی‌های سالم و آمینو اسیدهایی است که جهت حفظ آبرسانی و رطوبت پوست ضروری هستند. استفاده از شیر نیز یکی دیگر از درمان‌های خانگی برای درمان پوست پوست شدن صورت به شمار می‌رود.

اگر نکته ای در مطلب توجه شما را به خود جلب کرد؟ لطفا آن را در نظرات با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS