۱۲ راز معجزه گر داروی گیاهی برای کمبود اسپرم + فیلم و عکس

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

برای تقویت اسپرم تنها راهکار موثر استفاده از تغذیه مناسب است که داروی گیاهی برای کمبود اسپرم ( عسل طبیعی ) مهمترین بخش از آن خواهد بود . برای خرید عسل طبیعی ۱۰۰% ارگانیک جهت درمان کبمود اسپرم میتوانید از طریق همین سایت اقدام کنید .

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

آزمایش‌ها روی صدها بیمار زن و مرد دچار ناباروری نشان‌ دهنده مؤثر ‌بودن مصرف عسل طبیعی برای کمبود اسپرم  حدود نود درصد بیماران بوده است و بهترین داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است.

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

برای فراهم ‌کردن محیط و شرایط مناسب در رابطه جنسی باید به همه نکات توجه و عمل ‌شود.

برای باردار ‌شدن در زمان تخمک‌ گذاری رابطه جنسی برقرار شود (هفت تا ده روز پس ‌از عادت ماهانه که نشانه آن افزایش دمای بدن است)

متخصصان طب سنتی از دیرباز از عسل طبیعی و خرما برای درمان ناتوانی های جنسی و داروی گیاهی برای کمبود اسپرم استفاده می کردند

 

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

عسل و و داروی گیاهی برای کمبود اسپرم و توان جنسی :

از نظر طب سنتی، عسل طبیعی و گرماندیده یک داروی موثر در درمان ناتوانی جنسی می باشد چون حاوی ویتامین E و روی و مواد معدنی دیگر می باشد که ثابت شده است که موادی که حاوی ویتامین E و روی هستند به درمان ناتوانی جنسی کمک می کنند و برترین داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است.

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

معجون داروی گیاهی برای کمبود اسپرم و تقویت اسپرم:

درمان جوش صورت در یک روز

۱ – چند عدد خرما را داخل شیر بز بگزارید تا به مدت یک شب خیس بخورد بعد مقداری عسل طبیعی دکتر گیاهی و پودر هل به آن اضافه کنید و بعد از مخلوط کردن نوش جان کنید. این مخلوط یک راه حل مناسب برای درمان ضعف جنسی می باشد و خیلی از نارسایی های جنسی مثل حتی عقیمی ناشی از کمبود تعداد اسپرم ها را بهبود می بخشد و بهترین داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است.

۲ – یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی دکتر گیاهی را در یک لیوان شیر تازه گرم حل کنید و دو قاشق ترکیب پودر کوبیده مغزهای پسته، گردو، بادام و بادام زمینی ذکر شده را به آن اضافه کنید و بعد از خوب مخلوط کردن نوش جان کنید که داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است.

۳ – مقدار مساوی از سیاه دانه ، زعفران ، پودر مغز گردو و زیره سیاه را داخل یک شیشه کوچک با ۲۵۰ گرم عسل طبیعی دکتر گیاهی مخلوط کنید و هر روز صبح یک قاشق از این مخلوط را داخل شیر گرم حل کنید و نوش جان کنید و این مورد هم داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است.

۴ – از هر کدام از مواد غذایی (بادام زمینی ، پسته، گردو، قندق، انجیر خشک شده، مغز هسته زردآلو، کنجد، پودر تمر هندی، پودر جوانه گندم، عسل اصل، خرما، شیر ( ترجیحا شیر بز ) ) از هرکدام به مقدار مساوی بردارید و سپس در مخلوط کن ریخته و نوش جان کنید که بعنوان داروی گیاهی برای کمبود اسپرم می باشد

توجه : معجون های فوق برای آقایان و هم برای خانم ها مقوی هستند اما خانمهای محترم  توجه کنند که عسل یکی از مواد قاعده آور است و با اینکه قدرت باروری را افزایش می دهد اما باید مراقب باشید در ماه های اول بارداری از آن استفاده نکنید چون خطر سقط را افزایش میدهد.  اما در ماه های آخر بارداری خوردن عسل طبیعی بسیار مفید بوده و بدن را برای زایمان طبیعی آماده تر می کند.و بایستی به اندازه مصرف کنید چون مصرف بیش از اندازه از آن نیز باعث دیابت باداری می شود و اثر داروی گیاهی برای کمبود اسپرم را کم می کند

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

دستورات داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

۱ –  کسانی که اسپرم آنها خیلی ضعیف است می‌توانند از معجون زیر (شیر ، عسل ، تخم مرغ ، پیاز) یک روز در میان و به مدت یک ماه استفاده کنند که بهترین داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است . 

۲ – دو قاشق عسل طبیعی دکتر گیاهی را در یک لیوان شیر حل کرده و قبل از خواب میل نمایند. بهترین داروی محرک قوه باه و ازدیاد اسپرماتوزوئید و برترین داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

سیاه دانه و عسل برای داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

یکی از روش های طبیعی جهت درمان کاهش اسپرم استفاده از مخلوط عسل طبیعی و سیاه دانه است.

مخلوط عسل طبیعی و سیاه دانه فواید فراوانی برای بدن دارد که یکی از مهمترین آنها برای مردان ، افزایش نیروی جنسی و درمان کمبود اسپرم و در نتیجه افزایش قدرت باروری می باشد. از خواص عسل طبیعی غافل نشین.

روش صحیح استفاده از عسل و سیاه دانه برای داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

برای داروی گیاهی برای کمبود اسپرم ، سیاه دانه بایستی به صورت کوبیده شده با عسل طبیعی دکتر گیاهی مخلوط شده و استفاده شود

سیاه دانه بایستی بلافاصله پس از کوبیده شدن مورد استفاده قرار گیرد و اگر سیاه دانه کوبیده شده را برای مدتی نگه داریم ، ایجاد سم می کند

 

سیاه دانه بایستی به صورت معمول آن نگهداری شود و فقط در زمان استفاده و آن هم به مقدار لازم ، کوبیده شده و مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین روش برای کوبیدن سیاه دانه استفاده از هاون می باشد، برای این کار مقدار لازم از سیاه دانه را در هاون ریخته و آن را کوبیده و بلافاصله با شهد عسل طبیعی مخلوط کرده و میل کنید که از بهترین داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است

 

منابع مختلفی برای کمبود اسپرم وجوددارد که میتوانید مطالعه کنید

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

مقدار لازم عسل و سیاه دانه داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

مقدار نیم قاشق غذاخوری سیاه دانه را طبق روش گفته شده ، کوبیده و با یک قاشق غذاخوری از عسل طبیعی دکتر گیاهی مخلوط نموده و میل نمایید که یکی از تاثیرگذارترین داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است.

 

ارزیابی تاثیر مصرف سیاه دانه با عسل بر مردان نابارور

۹۰ مرد نابارورایرانی ۲۰ تا ۴۵ ساله که پارامترهای اسپرمی غیر طبیعی داشتند. بیماران گروه سیاه دانه روزانه ۵ سی سی سیاه دانه و عسل به مدت دو ماه مصرف کردند، در ابتدا و بعد از دو ماه مصرف دارو پارامتر های اسپرمی نظیر تحرک ، تعداد و مورفولوژی اندازه گیری شد

بعد از مصرف پارامترهای اسپرمی تحرک ، مورفولوژی و تعداد اسپرم در گروه مورد آزمایش ، افزایش معنی داری داشته است

نتیجه گیری : مصرف روغن سیاه دانه مخلوط با عسل تاثیر مثبتی بر پارامترهای اسپرمی مردان نابارور و بالابردن شانس باروری زوجین به صورت طبیعی دارد و داروی گیاهی برای کمبود اسپرم است.

داروی گیاهی برای کمبود اسپرم

آیورودا بیش از پنج هزار ساله است، اما تنها در دو دهه گذشته علم شروع به کشف شواهد بسیاری از این درمان های باستانی کرده است. مطالعات متعدد نشان می دهد که مصرف فراورده های لبنی، به ویژه شیر کم چرب ، نسبت به غلظت اسپرم مثبت است . یک مطالعه نشان داد که مردان دارای بیشترین مصرف شیر (تا ۲ فنجان / روز) دارای ۳۳ درصد بیشتر از میزان مردان با کمترین مصرف شیر (کمتر از نصف فنجان در روز) بودند. علاوه بر این، مردان در گروه مصرف بالای شیر تقریبا ۱۰ درصد بیشتر از تحرک اسپرم در مقایسه با مردان در گروه مصرف کم شیر بود. مطالعات مشابهی در مورد اثر عسل بر روی باروری مردان ارتباطی بین میزان مصرف عسل و میزان تستوسترون پیدا کرد. از آنجا که سطح هورمون تستوسترون در تولید اسپرم نقش مهمی ایفا میکند، عسل میتواند به بهبود میزان اسپرم کمک کند . عسل همچنین ممکن است برای درمان مشکلات مربوط به حفظ نعوظ به عنوان محتوای بالای اکسید نیتریک که باعث افزایش وازودهایش می شود، کمک کند.

عسل دارای انرژی گرمایی است که به جبران گرایش واتا به سردی کمک می کند و همچنین سنگین و صاف است و این باعث می شود که آن را برای بی اختیاری واتا مناسب سازد. شیر گاو بیشتر از ساتویچ (خالص، حیوانی ، انرژی حاوی) و تغذیه از غذاها و تعادل واتا است. بنابراین، یک لیوان شیر گرم و عسل به صورت روزانه به تعادل واتا و بهبود مشکلات تولید مثل مانند تعداد کم اسپرم که مربوط به این نوع اختلال دوشا است کمک خواهد کرد

 

لطفا نظرات خود را کامنت کنید و در سریعترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید ، نظرات شما باعث افزایش کیفیت محتوا خواهد بود

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یازده =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS