رژیم لاغری یک ماهه +فیلم

رژیم لاغری یک ماهه

مطمئنا، ممکن است بتوانید در رژیم لاغری یک ماهه ظرف یک ماه ۱۵ یا ۲۰ پوند لاغر کنید، اما این بدان معنی نیست که باید حتما اینطور باشد. ما حقایق درباره کاهش وزن بی خطر و پایدار را باید بسنجیم. برای خرید عسل طبیعی جهت رژیم لاغری یک ماهه میتوانید از طریق همین سایت اقدام کنید .

چه مقدار وزن می تواند در رژیم لاغری یک ماهه  از دست بدهید؟

این پاسخ بستگی به فرد دارد. کسی که با بدنش بزرگتر و چاق تر است می تواند به طور معمولی وزن از دست بدهد، زیرا وزن بیشتری برای شروع کار دارد.

“اما، به طور کلی، ۱ تا ۲ پوند در هر هفته، و یا ۴ تا ۸ پوند در هر ماه، یک میزان سالم و پایدار برای از دست دادن وزن است

رژیم لاغری یک ماهه

قبل از شروع رژیم لاغری یک ماهه ، از خودتان بپرسید:

منظور شما از رژیم لاغری یک ماهه چیست وقتی می گویید می خواهید وزن خود را کم کنید؟

معمولا لاغری بین مردم به این معنی است که آنها می خواهند چربی خود را از دست بدهند، دوباره بتوانند شلوار جین قبلی خود را بپوشند و در مورد خوداحساس خوبی داشته باشند.

 

نوسانات وزن پیچیده تر از کالری است. در نظر بگیرید که ۲ فنجان آب وزن حدود ۱ پوند است و اکثر مردم فقط به حمام می روند. عضله، چربی، استخوان، آب، بافت، اندام و هر چیز دیگری که درون دستگاه گوارش شما قرار دارد، وزن خود را جمع می کند. ثابت شده است که کاهش وزن وجود دارد، اما تعداد در مقیاس نمی تواند به شما بگوید که وزن شما از دست دادن آب، عضله یا چربی است.

رژیم های محدود کننده می توانند به شما در کاهش سریع وزن کمک کنند، اما ممکن است از دست دادن عضلات و وزن آب خودداری کنید. این ایده آل نیست و در نهایت می تواند متابولیسم شما را خراب کند.

 

رژیم لاغری یک ماهه

نکاتی برای از دست دادن وزن ایمن و پایدار در  رژیم لاغری یک ماهه

تمرکز بر تغییرات کوچک و قدرتمند.

به جای رژیم غذایی، کار در تغییر عادات غذا خوردن در یک زمان کار کنید.

همچنین هدف آخر خود را برای تمایل به کاهش وزن بگذارید

 

“مهم است که در نظر بگیریم که چرا کسی علاقه مند به از دست دادن وزن است قبل از اینکه ما حتی به نحوه انجام این کار بپردازیم. من ترجیح می دهم به جای اینکه” کاهش وزن “را هدف قرار دهم، رفتارهای سالم را یاد بگیرم، زیرا افراد می توانند از نظر متابولیکی ناسالم باشند آلیسا آردولینو، RD، هماهنگ کننده ارتباطات تغذیه در بنیاد شورای اطلاعات بین المللی غذا می گوید.

 

وزن بدن پایین تر از بدن سالم نیست. از خودتان بپرسید که آیا می خواهید که سلامتی خودتان را از دست بدید، به یک روش خاص نگاه کنید یا به این دلیل که شما دوست داشتید که در یک عدد مشخص لاغری را احساس کنید. سپس با یک متخصص حرفه ای مانند یک متخصص تغذیه مشورت کنید تا برنامه ای را که بر مبنای اهداف شما بهترین است برای شما آماده کند.

 

Anzlovar می گوید: “در حالی که صنعت رژیم غذایی ( رژیم لاغری یک ماهه ) به نظر می رسد بسیار ساده است، این بیشتر بر روی خوردن کمتر و تمرین بیشتر است. کاهش وزن همچنین نیاز به خواب کافی، کاهش استرس و ماندگی هیدراته است”. او تأکید می کند که انتخاب های کوچک و پایدار برنده مسابقه از دست دادن وزن است.

خوردن غذاهای بهتر، نه کمتر در  رژیم لاغری یک ماهه 

“بیشتر وقت ها مواد غذایی مضر را میخورید و غذاهای فرآوری شده، نوشیدنی های شیرین و الکل را محدود کنید. این بدین معنی است که شما می توانید از میوه ها، سبزیجات، دانه های غلات، لوبیا، حبوبات، ماهی، مرغ و مقادیر کم گوشت قرمز پر کنید Anzlovar می گوید: شما انتخاب می کنید که گوشت بخورید، همراه با چربی های سالم مانند آوکادو، روغن زیتون و آجیل یا دانه. “اما غذاهای مورد علاقه خود را به طور کامل محدود نکنید، این فقط منجر به نوشیدن بعد خواهد شد. با تمرین لذت ادامه دهید ، زیرا در غیر این صورت موفق نخواهید شد

 

استلر این پیشنهادات را می دهد. و می گوید:

“هنگامی که من با مردم در زمینه کاهش وزن ( رژیم لاغری یک ماهه ) صحبت می کنم، دوست دارم تا رفتارهای تغذیه سالم را به جای یک کالری کم، تمرکز کنم.”

“به عنوان مثال، مشتریان من تمرکز خود را بر پروتئین کافی در تمام وعده های غذایی، اضافه کردن میوه ها و سبزیجات بیشتر، آب کردن با آب و محدود کردن نوشیدنی های شیرین، تمرکز می کنند. ما برای کمک به عادت های درست، رژیم های کم کالری که اغلب منجر به کاهش وزن سریع و سپس افزایش وزن و همچنین بسیاری از اثرات فیزیولوژیکی و فیزیکی رژیم غذایی کم کالری می شود. ”

 

رژیم لاغری یک ماهه

 

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای از دست دادن وزن در  رژیم لاغری یک ماهه هستید، و می خواهید با یک ماه از وقت خود به خواسته های خود برسید، باید درمورد مزایا و معایب رژیم غذایی ، رژیم کاهش وزن یک ماهه آگاهی داشته باشید.

چیز خوبی در مورد آن این است که در این صورت شما وقت خود را به اندازه کافی به یک عادت تغذیه درست ، تغییر دهید و برای کاهش وزن خود آرام کار می کند، از این رو احتمال هر گونه عوارض جانبی در  رژیم لاغری یک ماهه به دلیل کاهش وزن بسیار کم است.

 

هنگامی که شما در عرض یک ماه ۳ تا ۸ کیلو کاهش وزن دارید، تغییرات آهسته است و بدن شما زمان بیشتری را برای آن تنظیم می کند، و آن را راحت تر و کارآمد تر می کند. وزن که در طی یک  ماه از دست می دهید، بیشتر از آنچه که در یک هفته می توانید از دست بدهید، علاوه بر آن، به طوری که در اینجا وزن خود را به آرامی کاهش می دهید، بنابراین احتمال بازگشت وزن به سرعت یک بار شما به رژیم معمولی خود نیز تغییر کرده اید.

 

طرف منفی برنامه رژیم غذایی یک ماهه کاهش وزن، این است که شما باید یک یا دو  ماه طول بکشد. در بیشتر موارد، افراد در طول ۱ ماه هر روز در معرض رژیم غذایی برای هر روز در معرض خطر جدی قرار نگرفته اند و احتمال برچیدن این طرح بالا است. بنابراین، قبل از اینکه رژیم غذایی ۱ ماهه را انتخاب کنید، ابتدا اولویت های خود را بررسی کنید و فقط در صورتی که به اندازه کافی جدی هستید که به مدت یک یا دو ماه اعتماد به نفس خود را حفظ کنید، شروع به پیگیری کنید.

 

رژیم لاغری یک ماهه

معجزه رژیم غذایی با لیمو و عسل در  رژیم لاغری یک ماهه 

اگر قصد دارید چند کیلو در هفته را بدون ورزش یا رژیم غذایی داشته باشید با عسل طبیعی و لیمو می تواند کلسترول را انجام دهد، لیمو بدن شما را پاک می کند، ایمنی را افزایش می دهد و به هضم کمک می کند. حاوی پلیفنول، آنتی اکسیدان قوی است که به کاهش چاقی کمک می کند و وزن را کاهش میدهد پروتئین حاوی پکتین یک فیبر رژیم غذایی محلول در آب است که به مبارزه با گرسنگی کمک می کند و به کاهش وزن کمک می کند. در کل عسل طبیعی و لیمو به عنوان یک نوشیدنی رژیم غذایی با قدرت چربی کار می کنند.

 

مواد مورد نیاز شما برای  رژیم لاغری یک ماهه با لیمو و عسل :

۱/۲ لیمو

۱ قاشق غذاخوری عسل طبیعی دکتر گیاهی

۱ لیوان از آب گرم

 

روش کار  رژیم لاغری یک ماهه با لیمو و عسل :

آب لیمو تازه و عسل طبیعی را به آب گرم اضافه کنید و سپس آن را بنوشید وقتی که معده شما خالی است

. این را برای یک هفته دنبال کنید و احساس آب شدن چربی را تجربه کنید.

 

رژیم لاغری یک ماهه

رژیم لاغری یک ماهه با شربت سرکه سیب 

چربی شکم شما چقدر باعث ناراحتی شما می شود؟ سعی کنید نوشیدنی سرکه سیب را استفاده کنید تا وزن و چربی شکم کاهش پیدا کند. سرکه سیب ، منبع خوبی از پکتین است که شما را با مواد غذایی کمتری روبرو می کند. اسید استیک در ACV باعث انقباض چربی بدن می شود و باعث کاهش وزن می شود.

 

مواد مورد نیاز شما برای رژیم لاغری یک ماهه با سرکه سیب:

یک قاشق غذا خوری سرکه سیب

یک لیوان آب گرم

۱ قاشق غذاخوری عسل طبیعی دکتر گیاهی

 

روش کار رژیم لاغری یک ماهه سرکه سیب:

سرکه سیب و عسل طبیعی را در آب گرم بریزید. این نوشیدنی را یک بار در شب و یک ساعت قبل از شام خود بنوشید.

بعد از یک هفته برای کاهش سریع چربی شکم، این نوشیدنی را بنوشید

رژیم لاغری یک ماهه

رژیم لاغری یک ماهه  و از دست دادن ۲ کیلو در ۵ روز – نوشیدن وزن معجزه گر

اگر هدف اصلی شما کاهش وزن و جوانسازی باشد، باید این نوشیدنی را بطور قطع امتحان کنید.

 

 

رژیم لاغری یک ماهه با سیر

اگر شما عاشق سیر هستید، در اینجا یک خبر خوب دارم. خوردن ۴ تا ۵ حبه از سیر خام هر روز می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند. ترکیب آلیسین در سیر باعث کاهش چربی های ناسالم و باعث کاهش شود کلسترول بد میود. سوخت و ساز بدن را سرعت می بخشد و بدن شما را تحریک می کند تا کالری بیشتری بسوزاند و بنابراین در کاهش وزن بدن کمک می کند.

 

 

مواد لازم برای رژیم لاغری یک ماهه با سیر  :

۵ حبه سیر

۱ لیوان شیر کم چربی

 

روش کار رژیم لاغری یک ماهه با سیر :

سیر خام سبب بوجود آمدن بوی بد و همچنین خوردن آن خام می تواند کمی چالش برانگیز باشد. در اینجا بهترین راه برای خنثی کردن طعم و بوی سیر عنوان میکنم.

۴ تا ۵ سیر خام را در فنجان شیر کم چرب گرم برای ۲۰ دقیقه قرار دهید ۳۰ دقیقه بعد از شام خود بنوشید  و با اینکار چربی اضافی را از بین ببرید و وزن را کاهش دهید. بعد از ۲ هفته، تفاوت قابل ملاحظه ای در وزن شما به وجود می آید

رژیم لاغری یک ماهه

گوجه فرنگی و خیار برای صبحانه در  رژیم لاغری یک ماهه 

کاهش وزن  در صبحانه در  رژیم لاغری یک ماهه

یکی از ساده ترین راه های کاهش وزن، داشتن یک سالاد گوجه فرنگی تازه و خیار برای صبحانه است. شما می توانید سالاد خود را با پودر فلفل، نمک سیاه و برگ نعنا و یک تکه آب لیمو ترکیب کنید. گوجه فرنگی و خیار غنی از ویتامین C، B، پتاسیم، آب و سایر مواد مغذی سالم است که انرژی فوری بدن شما را تامین می کند و گرسنگی شما را با چند کالری نگهداری می کند. این دستور را شما باید ۲۰ روز برای از دست دادن ۳ تا ۴ کیلو چربی از آن استفاده کنید.

 

 

 

نوشیدنی چای سبز در  رژیم لاغری یک ماهه 

چای سبز یکی از نوشیدنی ها برای آب کردن چربی است. تاثیر روی کاهش کمر و کاهش وزن در هنگام مصرف منظم باعث میشود.

چای سبز حاوی کافئین و کاتچین، دو ترکیب اصلی است که با هم کار می کنند و به اکسیداسیون چربی و کاهش وزن کمک می کند. حتی یک فنجان چای سبز از مزایای فوق العاده ای برخورداری است

به راحتی ۲ قاشق غذاخوری آب لیمو و یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی را مخلوط کنید و بنوشید.

 

رژیم لاغری یک ماهه

 

رژیم لاغری یک ماهه  با سیر و دارچین

آیا نوشیدنی سیر و دارچین و عسل طبیعی را برای کم کردن وزن امتحان کرده اید؟

دارچین یک جادو برای از دست دادن وزن نیست، اما دارای یک ویژگی شگفت انگیز است که به شما کمک می کند در از دست دادن وزن سریع. کنمینوم سرعت سوخت و ساز بدن خود را افزایش می دهد، کنترل سطح انسولین، کمک به کاهش LDL (کلسترول بد)، کنترل غذا و برای سوختن چربی شکم کمک میکند

 

مواد لازم برای رژیملاغری یک ماهه سیر و دارچین :

پودر دارچین

۱ قاشق غذاخوری عسل طبیعی دکتر گیاهی

 

روش انجام در رژیم لاغری یک ماهه با سیر و دارچین:

پودر دارچین و عسل طبیعی را در یک فنجان آب گرم بریزید.هنگامی کمی سرد می شود، آن را مصرف کنید.

دو بار در روز، یک ساعت قبل از ناهار و ۳۰ دقیقه قبل از خواب برای کاهش وزن سریع، این دو بار مصرف کنید.

رژیم لاغری یک ماهه

 

 

تاثیر عسل طبیعی برای کاهش وزن و  رژیم لاغری یک ماهه 

اگر شما در حال انجام کاهش وزن خود هستید، پزشکان توصیه می کنند که تمام شیرینی های مبتنی بر شکر را حذف کنید – اما نه عسل طبیعی را. این به این دلیل است که شکر موجود در عسل طبیعی ترکیب متفاوتی از شیرین کننده های دیگر دارد. عسل  طبیعی باعث افزایش متابولیسم بدن می شود که برای کاهش وزن ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS