قوی ترین معجون برای دفع سریع سنگ کلیه

دفع سریع سنگ کلیه

در این مطلب شما با روشهای جدید دفع سریع سنگ کلیه و مثانه آشنا می‌شوید و انواع درمانهای دفع سنگ کلیه را مرور خواهید کرد . برای خرید عسل طبیعی جهت دفع سریع سنگ کلیه میتونید از طریق همین سایت اقدام کنید .

دفع سریع سنگ کلیه

عسل و دفع سریع سنگ کلیه

عسل طبیعی برای درمان بیماری های کلیوی از ارزش دارویی و درمانی فوق العاده ای برخوردار است.

دفع سریع سنگ کلیه

سیاهدانه برای درمان سنگ کلیه و دفع سریع سنگ کلیه

خوردن سیاهدانه با عسل برای خرد کردن  و دفع سریع سنگ کلیه و مثانه مفید است و در برخی کتب سنتی نیز خوردن سیاهدانه با آب و عسل برای خرد کردن سنگ کلیه و مثانه در انسان پیشنهاد شده است

خوردن شیر مادر که با عسل مخلوط شده باشد سنگ مثانه را خرد و از عمق بدن بیرون می آورد و باعث دفع سریع سنگ کلیه میشود

دفع سریع سنگ کلیه

 

ترب سیاه برای دفع سریع سنگ کلیه

شما میتوانید ۳۰ گرم عسل را با ۲۰۰ گرم آب ترب سیاه و آب لیمو مخلوط کنید و به صورت شربت درآورید و روزانه میل کنید  و برای دفع سریع سنگ کلیه بسیار نافع است.

 

برای دفع سریع سنگ کلیه ، ۱۰۰ گرم برگ گیاه پنیرک را خوب ریز ریز کنید و با یک استکان آب بجوشانید ، سپس یک قاشق غذا خوری عسل طبیعی  به آن اضافه کنید . حالا یک قاشق مربا خوری کره که از گاو بدست آمده باشد به آن اضافه کنید . در موقع درد میل نمایید .

یک قاشق آویش و مقداری سنبل الطیب را با مقداری عسل طبیعی مخلوط کنید و روزانه ۳ استکان از این چای میل کنید .

ترکیبات زیادی در طب سنتی وجود دارد که باعث شکافتن سنگ و باز کردن مجاری و دفع سریع سنگ کلیه می‌شود، مانند تخم خیار، تخم خربزه، تخم هندوانه، تخم کدو که در آب خیسانده و از صافی رد کرده و شیره آن را استفاده کنند. همچنین، تخم خرفه و کاسنی به بهبودی کمک می‌کند.

مخلوط عرقیجات خارشتر، خارخاسک و اسطوخودوس ( از هر کدام یک لیوان ) همراه با مقداری ۲ قاشق عسل طبیعی برای دفع سنگ ریزه های کلیه و دفع سریع سنگ کلیه مفید و مؤثر خواهد بود.

عسل و دارچین نیز برای درمان درد کلیه و دفع سریع سنگ کلیه مفید است. ۲قاشق عسل را با ۱ قاشق دارچین و آب ولرم مخلوط کنید و به صورت روزانه مصرف کنید،

شما باید توجه داشته باشید که حتما ازعسل طبیعی استفاده کنید زیرا عسل تقلبی شهد کم تر و مواد قندی بیشتری دارد و همین هم باعث می شود تا کار کلیه سخت تر شود

دفع سریع سنگ کلیه

سیاه دانه و دفع سریع سنگ کلیه

برای دفع سریع سنگ کلیه ، ۱۰۰گرم سیاهدانه را آسیاب کرده و بلافاصله با یک کیلو عسل مخلوط کنید و ۳-۲ ماه روزی ۳ قاشق چایخوری از آن میل کنید. این ترکیب فوق العاده، یک سنگ  شکن قوی برای سنگ های کلیوی و صفراوی است و برای دفع سریع سنگ کلیه مفید است.

 

دفع سریع سنگ کلیه

عسل برای دفع سریع سنگ کلیه

برای دفع سریع سنگ کلیه ، ۱ قاشق غذاخوری عسل طبیعی را با ۲ سرکه سیب ارگانیک ، در یک فنجان آب گرم مخلوط کنید و در طی روز میل کنید

دفع سریع سنگ کلیه

دفع سریع سنگ کلیه با هندوانه

خواص مفید در خوردن مرتب هندوانه برای دفع سریع سنگ کلیه، بسیار زیاد است. هندوانه برای کلیه‌ها مفید است و باعث تمیزی و سم زدایی آن‌ها می‌شود و میزان ادرار را بالا می‌برد

دفع سریع سنگ کلیه

معجون دوسین و دفع سریع سنگ کلیه

معجون دوسین ترکیبی از عسل و سیاه دانه است که  از قدیم در طب سنتی محبوب بوده و برای درمان بیماری های مختلفی از آن استفاده می شد و می تواند سنگ های کلیه و مثانه را از بین ببرد و برای دفع سریع سنگ کلیه بسیار مفید است.

۱٫ سرکه سیب و آب لیمو

این یکی از موثرترین داروهای خانگی برای دفع سریع سنگ کلیه و ناراحتی هایی است که آنها ایجاد می کنند. از آنجایی که هر دو مواد تشکیل دهنده غنی از اسید سیتریک هستند، آنها به سنگ کلیه و همچنین قلیایی کردن خون و ادرار کمک می کنند. علاوه بر گرگرفتگی از سموم، سرکه سیب طبیعی می تواند درد سهولت ناشی از سنگ کمک کند. برای به دست آوردن این مزایا، ۲ قاشق غذاخوری سرکه سیب را به ۶-۸ اونس آب تصفیه شده اضافه کنید. این مخلوط را در طول روز بخورید. شما نباید بیش از یک لیوان ۸ اونس از این مخلوط در روز مصرف کنید. اگر مقدار بیشتری مصرف شود، سرکه سیب می تواند منجر به کاهش سطح پتاسیم و پوکی استخوان شود .

۲٫ آب زیادی بنوشید

مصرف آب بیش از حد کمک می کند تا سرعت فرایند عبور یک سنگ را افزایش دهد و باعث دفع سریع سنگ کلیه. ننوشیدن آب کافی نیز یکی از دلایل اصلی تشکیل سنگ کلیه است . اگر در حال عبور از سنگ کلیه هستید، حداقل ۱۲ لیوان آب باید بنوشید . این یک راه حل سالم برای درمان سنگ کلیه است.

۳٫ کرفس

کرفس سمومی که باعث تشکیل سنگ کلیه می شود را از بین می برد و باعث دفع سریع سنگ کلیه. این همچنین به تخریب بدن از سموم کمک می کند تا بتوانید سنگ را منتقل کنید و دفع سریع سنگ کلیه شود. برای مصرف، یکی یا بیشتر ساقه های کرفس را داخل آب جوش داده قرار داده و آب را در طول روز بنوشید. اگر شما مبتلا به فشار خون پایین هستید، باید از مصرف این مخلوط جلوگیری کنید. شما همچنین می توانید آب گوجه فرنگی را مصرف کنید یا از دانه های کرفس به عنوان ادویه استفاده کنید یا آن را در چای اضافه کنید، زیرا این تولید کننده ادرار و تونیک کلیه هستند.

۴٫ لوبیا

لوبیا یک منبع عالی از منیزیم، به کلیه کمک می کند که به کاهش علائم مرتبط با سنگ کلیه و همچنین دفع سریع سنگ کلیه را منجر میشود
لوبیا پخته شده ، به سلامت کلیه ها کمک می کند و کلیه را بهبود بخشد. همچنین کمک می کند تا سنگ ها را از بین ببرند. برای تهیه سوس باید سعی کنید لوبیا را از داخل غلافها بیرون بیاورید و سپس غلافها را در آب گرم خنک برای مدت شش ساعت بجوشانید. در طول روز به مدت یک روز سرد شده و مصرف می شود تا درد سنگ کلیه را تسکین دهد و درمان خانگی خوبی برای سنگ های کلیه است.

۵٫ ریشه قاصدک

ریشه های قاصدک کمک می کند تا کلیه ها را تمیز کنند و از عملکرد کلیه حمایت کنند. همچنین به عنوان یک تونیک کلیه عمل می کند که تولید مجرای صفرا را علاوه بر اینکه یکی از داروهای خانگی برای سنگ های کلیوی است، تحریک می کند. این کمک می کند تا از بین بردن کثیفیها، افزایش تولید ادرار، و بهبود هضم. دارای ویتامین A ، B، C، D و مواد معدنی مختلف مانند پتاسیم، آهن و روی هستند. شما می توانید برای دفع سریع سنگ کلیه آب قاصدک تازه تهیه کنید.

۶٫ آب انار

انار نه تنها اسیدیته ادرار را کاهش می دهد بلکه باعث کاهش خطر ابتلا به سنگ کلیه های آینده می شود، همچنین انار به عنوان عامل طبیعی عمل می کند که به حذف ناخالصی های سنگ کلیه کمک می کند. شما می توانید همانطور که میخواهید به عنوان داروهای خانگی برای سنگ های کلیوی به همان مقدار لازم از انار مصرف کنید.

عسل از التهاب و درد متوسط ​​کمک می گیرد. عسل مانند گوجه فرنگی و نعناع نیز برای ترویج هضم مفید است. عسل، البته، یک شیرین کننده طبیعی عالی و سالم است. این عطر و طعم خوبی برای نوشیدنی است که می خواهید آماده کنید.

 

همراهان عزیز سایت دکتر گیاهی ممنون میشم که شما هم نظراتتون رو با ما در میون بگذارید.اگر چنانچه تجربه بهتری دارید عنوان

کنید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS