رازهای باورنکردنی تست حاملگی با عسل +فیلم وعکس

تست حاملگی با عسل

تست حاملگی با عسل ؟ تعجب میکنید!!! تست حاملگی خانگی زمانی که هنوز کیت های تست بارداری اختراع نشده بودند مورد استفاده قرار می‌گرفته اند

بعضیها تست حاملگی با عسل رو اینطور میگن که اگر دو قاشق عسل با یه لیوان آب سرد بخورید و دل پیچه بگیرین یعنی باردارین؟؟ به نظر شما درسته؟ ؟

 

یکی از این روش های خانگی برای تشخیص بارداری، استفاده از عسل و تست حاملگی با عسل است. اگر نمی توانید تا زمان آزمایش خون و یا ادرار صبر کنید، می توانید از این طریق ( تست حاملگی با عسل ) استفاده کنید برای خرید عسل طبیعی جهت انجام این تست میتونید از طریق همین سایت اقدام کنید .

برای تست حاملگی با عسل می توانید هنگام شب و زمان خواب، یک تا دو قاشق عسل را با کمی آب سرد مخلوط کنید و بخورید. در صورتی که بعد از خوردن مخلوط عسل و آب، دچار دل پیچه ، دل درد و یا درد در ناحیه ناف شدید،به احتمال زیاد باردار هستید. (البته تست حاملگی با عسل ، روش قطعی و صد در صد نیست و هنوز در حال مطالعه است)

تست حاملگی با عسل

زنی که به بارداری خود مشکوک است، اگر مایل است زودتر از موعد مقرر و مراجعه به آزمایشگاه از وضعیت خود مطمئن شود، می تواند دو قاشق غذا خوری عسل را با آب سرد مخلوط کرده، شب موقع خواب بخورد، اگر دچار پیچش و دردناف شود حامله است (تست حاملگی با عسل )

تست حاملگی با عسل

گاهی می توانیم از عسل برای تشخیص بارداری که همان تست حاملگی با عسل است،  استفاده کنیم اگر خانومی در ماه اول و دوم دوره نداشته باشد و فکر کند که باردار است می توان کمی عسل طبیعی را با آب ترکیب کرد و به او داد اگر حالت تهوع پیدا کرد باردار است، یعنی از راه طبیعت پی به طبیعت بدن می بریم.

تست حاملگی با عسل

 

یکی از این روش های خانگی برای تشخیص بارداری، تست حاملگی با عسل است. اگر نمی توانید تا زمان آزمایش خون و یا ادرار صبر کنید، می توانید از این طریق تست بگیرید.

برای تست حاملگی با عسل ، شما می توانید هنگام شب و زمان خواب، یک تا دو قاشق عسل را با کمی آب سرد مخلوط کنید و بخورید. در صورتی که بعد از خوردن مخلوط عسل و آب، دچار دل پیچه ، دل درد و یا درد در ناحیه ناف شدید،به احتمال زیاد باردار هستیدالبته عزیزان منظور از عسل ، عسل طبیعی هستش.شما میتونید عسل طبیعی رو از سایت دکتر گیاهی خریداری فرمائید.

تست حاملگی با عسل

تست بارداری با بزاق دهان و تفاوت آن با تست حاملگی با عسل

محققان انگلیسی از یک کیت جدید در آزمایش بارداری رونمایی کردند که از بزاق استفاده می‌کند. ابزار سنتی پیش‌بینی بارداری از ادرار برای آزمایش افزایش هورمون لوتئینه کننده(LH) استفاده می‌کنند که یک تا دور روز پیش از بارداری رخ می‌دهد

سازندگان این فناوری مدعی هستند که این آزمایش ۴۰ پوندی تا ۹۸ درصد دقیق بوده است

زیاد شدن بزاق دهان یکی از علامت های شایع آغاز روند بارداری نیست، اما برخی از زنان در اوایل دوران بارداری خود، از این حالت رنج می برند. در واقع، می توان ادعا کرد که تعدادی از زنان متوجه افزایش بیش از حد بزاق دهان خود قبل از باردار شدن می شوند. در علم پزشکی این وضعیت وران بارداری با عنوان “سیلان بزاق” شناخته می شود.

تست حاملگی با عسل

تست بارداری با خمیر دندان و تفاوت آن با تست حاملگی با عسل

تست بارداری با خمیر دندان یکی از راحت ترین روش های خانگی برای آگاهی از بارداری است.

شواهد تجربی نشان داده است که این تست بارداری با خمیر دندان میتواند قابل اعتماد باشد

قطعا آزمایش خون و معاینه پزشک مطمئن ترین راهه، بعد از اون هم استفاده از بیبی چک و… ا

ادرار خانم های باردار در ابتدای صبح دارای مقدار قابل توجهی از هورمون بارداری (hCG) است که توی ترکیب با مواد شیمیایی خمیر دندان واکنش می دهد و منجر به تغییر رنگ و تولید کف می شود

صبح زود ادرار خود را یه ظرف تمیز بریزید

داخل ظرف دیگر  مقداری خمیردندان سفید (تاریخ دار، غیرفاسد و بدون افزودنی رنگی) بریزید

مقداری کمی ادرار را توی ظرف خمیردندان بریزید و هم بزنید

اگر بعد از چند دقیقه خمیردندان تغییر رنگ پیدا کرد (مایل به آبی) و حباب روی آن ظاهر شد و کف کرد ، شما به احتمال زیاد باردار هستید

تست حاملگی با عسل

 

تست بارداری با وایتکس و تفاوت آن با تست حاملگی با عسل

مقدار مساوی از ادرار و وایتکس را در لیوان یک بار مصرف بریزید و سریع از زیر لیوان نگاهش کنید

اگر کف کرد و تا مدتی به حالت جوشان ماند احتمالا شما باردار هستید ولی ولی اگر کف کرد و سریع کف آن خوابید و حباب شد احتمالا شما باردار نیستید

تست حاملگی با عسل

 تست بارداری با جوش شیرین و تفاوت آن با تست حاملگی با عسل

در تست بارداری جوش شیرین، می تواند تقریبا ۷۰% نتیجه صحیح به شما دهد. شما می توانید قبل از مراجعه به پزشک و با استفاده از جوش شیرین این آزمایش خانگی را انجام دهید.

۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین را در یک کاسه بریزید و سپس، کمی از نمونه ادرار خود را به جوش شیرین اضافه کنید و چند دقیقه صبر کنید. اگر جوش شیرین واکنش نشان داده و شروع به فاسد شدن کند، نتیجه تست شما، مثبت است. اما اگر جوش شیرین به ادرار واکنش نشان ندهد، یعنی نتیجه منفی است.

تست حاملگی با عسل

تست بارداری با نمک

نمک بلورین است و از این رو شیمیایی خالص است. این ماده می تواند hCG را در ادرار تشخیص دهد.

کریستال نمک را در کاسه بگذارید و کمی از نمونه ادرار صبح را به آن اضافه کنید. ۳ دقیقه صبر کنید تا نتیجه را ببینید

اگر چسبندگی و تغییرات  (حالت پنیری) اتفاق افتاد، حامله هستید. تغییر نکردن بدین معنی است که آزمون بارداری خانگی شما منفی است.

 

همراهان عزیز سایت دکتر گیاهی ممنون میشم که شما هم نظراتتون رو با ما در میون بگذارید.اگر چنانچه تجربه بهتری دارید عنوان کنید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − چهار =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS