رازهای تکان دهنده برای تقویت کمر مرد + فیلم وعکس

تقویت کمر مرد

اگر دنبال افزایش قوای جسمی و جنسی و تقویت کمر مرد هستید بهترین راه حل طبیعی استفاده از غذاهای مقوی مثل عسل طبیعی است.

متخصصان طب سنتی از دیر باز از عسل طبیعی برای درمان ناتوانی های جنسی استفاده می کرده اند . برای خرید عسل طبیعی جهت تقویت کمر میتونید از طریق همین سایت اقدام کنید.

از نظر طب سنتی عسل طبیعی و گرماندیده یک داروی موثر در درمان ناتوانی جنسی و تقویت کمر مرد می باشد چون حاوی ویتامین E و روی و مواد معدنی دیگر می باشد که ثابت شده است که موادی که حاوی ویتامین E و روی هستند به درمان ناتوانی جنسی و تقویت آن کمک می کند.

معجون برای تقویت کمر مرد

چند عدد خرما را داخل شیر بز بگذا رید تا به مدت یک شب خیس بخور د بعد مقدار ی عسل و پودر هل به آن اضافه کنید و بعد از مخلوط کرد ن نوش جان کنید. این مخلوط یک راه حل مناسب برای درما ن ضعف جنسی و تقویت کمر مرد می باشد و خیلی از نارسایی های جنسی مثل حتی عقیمی ناشی از کمبود تعداد اسپرم ها را بهبود می بخشد.

تقویت کمر مرد

تقویت کمر مرد – معجون سفتی کمر

از نظر طب سنتی مغزهای پسته، گردو، بادام و بادام زمینی دارای مواد لازم برای تولید اسپرم و افزایش قوه جنسی و همچنین تقویت کمر مرد مفید هستند. یک قاشق غذاخوری عسل را در یک لیوان شیر تازه  گرم حل کنید و دو قاشق  ترکیب پودر کوبیده مغزهای ذکر شده را به آن اضافه کنید و بعد از خوب مخلوط کردن نوش جان کنید. البته می توانید برای افزایش قدرت معجون از اندکی دارچین هم در آن استفاده کنید

تقویت کمر مرد

تقویت کمر مرد – درمان شلی کمر مردان

برای تقویت کمر مرد ، مقدار متناسبی از سیاه دانه ، زعفران، پودر مغز گردو و زیره سیاه را داخل یک شیشه کوچک با ۲۵۰ گرم عسل مخلوط کنید و هر روز صبح یک قاشق از این مخلوط را داخل شیر گرم حل کنید و نوش جان کنید. این معجون باعث افزایش انرژی و قوای عمومی بدن شما می شود.

تقویت کمر مرد

تقویت کمر مرد – برای سفت شدن کمر چی بخوریم

خوردن روزانه آلبالو به همراه عسل برای تقویت نیروی جنسی و تقویت کمر مرد بسیار مفید است

 

– ساعت ۱۰ صبح و ۵ عصر بادام بوداده با کمی عسل میل شود.

 

– بادام‌زمینی ۵۰ گرم و عسل یک قاشق غذاخوری و آب هویج یک لیوان بعنوان صبحانه محرک شهوت و تقویت کمر مرد است.

 

– خوردن پرتقال همراه عسل باعث ازدیاد اسپرم و تقویت کمر مرد می‌شود.

 

در طب سنتی برای افزایش و تقویت قوای جنسی مردان و تقویت کمر مرد ، مصرف خولنجان، نخود، تره، کرفس و مخلوط زیره و عسل توصیه میگردد.

 

مخلوط زیره کرمان با عسل و فلفل برای تقویت نیروی جنسی مفید است.

 

تقویت کمر مرد

تقویت کمر مرد – سفت شدن کمر مرد

برای درمان لقی کمر آقایان و تقویت کمر مرد ، روزانه یک قاشق مربا خوری سیاه دانه را نیم کوب کرده با یک قاشق مربا خوری عسل طبیعی میل کنید

 

یک قاشق چای خوری پودر گلبرگ گل سرخ آتشی را با یک قاشق غذا خوری عسل طبیعی میل کنید؛ و نیز شقاقل را هم می توانید با عسل بخورید؛

 

مقداری سیر را در روغن تازه حیوانی بریان کرده سپس با مقداری عسل مخلوط ،وبعد از خنک شدن میل کند

 

برای افزایش نیروی جنسی و تقویت کمر مرد ، ۱۰عدد دانه فندق همراه با عسل جویده میل شود

تقویت کمر مرد

روزی ۱۵ عدد پسته با کمی عسل هنگام صبحانه به مدت ۲۱ روز میل شود

 

برای تقویت کمر مرد و نیروی جنسی ، ۲۰ گرم پودر تمبر هندی را با ۱۰۰ گرم عسل مخلوط نمائید و روزی ۳ قاشق مربا خوری میل کنید.

 

برای درمان ناتوانیهای جنسی ، مصرف زنجبیل برا ی هر روز، ۵ گرم (یک قاشق چای خوری ) است که باید با یک استکان عسل و۲ قاشق مربا خوری دارچین مخلوط گردد و روزی دو قاشق مربا خوری مصرف شود.

 

تقویت کمر مرد

تقویت کمر مرد – تقویت کننده کمر مردان

برای تقویت قدرت تناسلی ، جو  مومیایی را در ۴۰ گرم عسل حل ومیل نمایند وسه روز ادامه دهند.

 

برای تقویت قوه باه در افراد مسن ، روغن زیتون را با عسل از هر کدام ۷۵ گرم مخلوط نمایند وبه مدت سه روز، روزی سه قاشق مربا خوری  بخورند.

تقویت کمر مرد

برای تقویت کمر مرد و درمان خستگی جنسی ،  خوردن یک لیوان شربت عسل با لیمو ترش تازه و یخ و یک قاشق آب زعفران پس از هر آمیزش جنسی برای زن ومرد بسیار مؤثر است و از انرژی از دست رفته را جبران می کند.

شربت عسل وانیلی  به دلیل عطر و خاصیت مقوی که دارد می تواند به بهبو د روابط زناشویی و تقویت بنیه زوج ها کمک کند.

برای تهیه این شربت لازم است  آب ولرم را با ۲ تا ۳ قاشق عسل طبیعی مخلوط کنید و به آن اندکی پودر، چوب یا عصاره وانیل خوراکی اضافه کنید. بعد از تهیه این شربت آن را درون یخچال بگذارید تا خوب خنک شود

تقویت کمر مرد

تقویت کمر مرد – غذاهای تقویت کننده کمر

چیزهایی که آب ستون مهره ها را زیاد می کند:

خرمای برنی

خربزه

بادنجان

پیاز

شیر با عسل

نوره

تقویت کمر مرد

 در منطقه دریای سیاه، عسل اعصاب به عنوان یک دارو جایگزین برای مشکلات دستگاه گوارش
آیا می دانستید افزایش میل جنسی شما ممکن است به همان اندازه ساده بودن اضافه کردن عسل به رژیم غذایی شما باشد؟
یک غذای ساده مثل عسل تاثیرات مثبتی بر سلامت جنسی دارد. این باعث تولید تستوسترون در مردان می شود و بوران معدنی موجود در عسل کمک می کند که از استروژن در زنان استفاده کند.
علاوه بر این، یک تحقیق علمی نشان داد که یک عدد سه اونس عسل به میزان قابل توجهی سطح اکسید نیتریک را افزایش می دهد، یافته ها از زمان های مختلف تعجب آور نیست، که از عسل به عنوان یک درمان خانگی قوی و تونیک برای افراد مبتلا به اختلال نعوظ. بسیاری از آنها اثربخشی عسل را در بهبود سطح کلی انرژی، گردش خون و استقامت نشان دادند.
تصویر عسل آفرودیزیا
استفاده از عسل به عنوان یک ماده آروماتیک امروزه می تواند به بسیاری از فرهنگ ها و سنت ها پیوند پیدا کند و به این ترتیب مایعات چسبنده شیرین به طور عام میان دوستداران به عنوان یک غذای جنسی  به اشتراک گذاشته می شود. این اغلب با زمان های شاد، عاشقانه، اتحاد در ازدواج و ماه عسل همراه است.
به عنوان مثال، در عروسی هند به عنوان مثال، عروس به عروس خانم به عنوان نمادی از شیرینی در زندگی ارائه می دهد. با توجه به سنت وایکینگ باستان، عسل یک تقویت کننده باروری است. روزانه، عروس جوان، یک فنجان شراب عسلی را می نوشد،  به ویژه در سنت های اروپای شرقی، ساخت و هدیه کلوچه ها به همراه مراسم تحسین و عاشقانه همراه بود. در مراسم عروسی چینی باستان، یک گلدان عسل  تقدیم میکردند. امروزههدیه عسل از طریق بسیاری از فرهنگ ها و جشن های عروسی مدرن به دست می آید – کوزه های کوچکی از عسل
در حقیقت، عسل قبلا شناخته شده است به عنوان یک غذای خوب. گفته شد که پزشک یونانی ، یکی از برجسته ترین شخصیت های تاریخ پزشکی، عسل را برای قدرت جنسی معرفی کرد و از خوردن شیر و عسل برای تحریک عشق و عصبانیت حمایت کرد.
در نهایت نیز لازم به ذکر است که ابن سینا ، یکی دیگر از شفا دهنده باستانی باستانی و فیلسوف که به عنوان پدر طبیعت مدرن شناخته می شود، ظاهرا ارزش عظیمی از عسل را به بدن انسان تشبیه می کند؛ او مایع طلایی را به عنوان “غذای غذا، نوشیدنی های نوشیدنی “و به طور خاص توصیه می شود که عسل با زنجبیل و فلفل مخلوط شود و به عنوان یک محرک جنسی مصرف شود.
بنابراین اگر شما به دنبال یک عامل برای بیدار کردن حس ها و یک عنصر متضاد جنسی برای رابطه جنسی هستید، دلیل کمی برای این نیست که عسل را امتحان کنید.
عسل نیز یک محرک جنسی است.
عسل پایه شامل یک نوع از مواد معدنی توسط بور نام که باعث افزایش هورمون تستوسترون در مردان و همچنین قرار دادن استروژن به خوبی مورد استفاده.
مصرف روزانه و منظم عسل کمک می کند تا تولید سلول های اسپرم را افزایش داده و همچنین کمک به احیای اندام های تولید مثل زن و مرد

همراهان عزیز سایت دکتر گیاهی ممنون میشم که شما هم نظراتتون رو با ما در میون بگذارید.اگر چنانچه تجربه بهتری دارید عنوان کنید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS