رژیم لاغری سریع و آسان +فیلم

رژیم لاغری سریع و آسان

از دست دادن وزن و رژیم لاغری سریع و آسان می تواند فرآیند ساده ای باشد که شما می دانید که دستور العمل های خانگی برای استفاده.

برخی از نوشیدنی های طبیعی وجود دارد که من برای سم زدایی و کالری ها به راحتی استفاده می کنم بدون صرف مقدار زیادی پول .

به غیر از کمک به از دست دادن چربی، این نوشیدنی ها نیز بی خطر و سالم برای رژیم لاغری سریع و آسان هستند که بدون هیچ عارضه ای مصرف می کنند.

در زیر برخی از نوشیدنی های مؤثر خانگی خانگی برای کاهش وزن سریع است که می توانید امتحان کنید. برای خرید عسل طبیعی جهت رژیم لاغری سریع و آسان میتونید از طریق همین سایت اقدام کنید.

  1.  چای سبز و عسل طبیعی برای رژیم لاغری سریع و آسان

محبوبیت و مصرف  چای سبز در حال حاضر در حال رشد است. حدس من این است که این به دلیل پتانسیل ماده برای رژیم لاغری سریع و آسان باعث شده است. چندین مطالعه بالینی نشان داده است که کافئین و  فلاونوئیدهای  موجود در این ماده می تواند به افزایش میزان متابولیسم، فعالیت انسولین و اکسیداسیون چربی کمک کند. یک تحقیق کشف کرد که کسانی که راه حل را طی کرده اند، حدود ۲٫۹ پوند پس از یک دوره ۳ ماهه را از دست دادند.

 

یک مطالعه دیگر نشان داد که نتیجه حاصل از تولید چربی برابر با ۱۰۰ کالری است که در طول روز یک روزه است. چگونگی نوشیدن آن برای بهترین اثرات بر طبق گواهینامه معتبر Isabel K. Smith، هنگام پر کردن چای سبز بهتر است مراقب باشید که نوشیدن بیش از حد جوش ندهید زیرا ممکن است ترکیبات کاتچین موجود در محلول را از بین ببرید.

 رژیم لاغری سریع و آسان

مواد تشکیل دهنده رژیم لاغری سریع و آسان چای سبز و عسل طبیعی :

یک لیوان آب

برگ چای یا پودر انتخاب شده

عسل طبیعی دکتر گیاهی

مراحل رژیم لاغری سریع و آسان چای سبز با عسل :

بطری آب را جوش آورده و سپس آنرا حدود ۱۰ دقیقه بگذارید.

آب را روی برگ چای بریزید

بعد از خنک شدن عسل طبیعی به آن اضافه کنید

 رژیم لاغری سریع و آسان

چه وقت باید این را بخورید؟

کاهش کالری ممکن است بسته به پویایی بدن فرد متفاوت باشد، به اندازه دو و نیم فنجان چای سبز در روز مصرف شود.

 

مواد تشکیل دهنده فعال برای از دست دادن کالری، یک ماده پلی فنول به نام EGCG است، که در تمام گونه های چای سبز یافت می شود. علاوه بر این، تحقیق توسط  گروه پزشکی دانشگاه مریلند  نتیجه گرفتند که حاوی مقادیر بالاتری از پلی فنل نسبت به سایر انواع چای معمولی برای رژیم لاغری سریع و آسان است.

 

علاوه بر این، در یک مطالعه منتشر شده توسط انجمن بین المللی انجمن تغذیه ورزشی، متوجه شدیم که مصرف چای سبز با  ورزش منظم می تواند باعث سوزاندن چربی تا ۲۵ درصد و کاهش چربی بدن به میزان ۱٫۶ درصد منجر به رژیم لاغری سریع و آسان شود.

 

در حالیکه امروزه انواع مختلفی از چای سبز وجود دارد، آنها ویژگی مشترک دارند که همه آنها از گیاه Camellia sinensis می آیند.

 رژیم لاغری سریع و آسان

  1. رژیم لاغری سریع و آسان عسل طبیعی و دارچین

مواد تشکیل دهنده رژیم لاغری سریع و آسان :

یک فنجان آب گرم

یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی

دو قاشق غذاخوری دارچین

 رژیم لاغری سریع و آسان

مراحل رژیم لاغری سریع و آسان عسل و دارچین :

برای رژیم لاغری سریع و آسان دارچین را به فنجان آب گرم اضافه کنید و حدود نیم ساعت آن را سرد کنید.

مخلوط را با عسل طبیعی مخلوط و هم بزنید تا تمام ترکیبات خوب ترکیب شوند. هرگز عسل را هنگامی که آب شما گرم است قرار ندهید چون آنزیم های طبیعی عسل غیر فعال می شوند.

نیمی از آن را قبل از رفتن به رختخواب در شب بنوشید ، و باقیمانده را در یخچال نگهدارید و آن را از خوابی بیدار شدید در اوایل صبح استفاده کنید

برای کسب بهترین نتیجه ، برای رژیم لاغری سریع و آسان  این نوشیدنی را ترجیحا باید با معده خالی مصرف کنید، نه تنها به کاهش وزن کمک می کند بدون تغییر رژیم غذایی روزانه خود  بلکه کمک به پاک کردن بدن میکند

بلافاصله پس از بیدار شدن، بنوشید و ۳۰ دقیقه بعد صبحانه بخورید. هنگامی که عسل و دارچین در صبح   مصرف می شود، می تواند به تقویت سیستم گوارش کمک کند، بنابراین سوخت و ساز بدن و افزایش سطح انرژی به طور قابل توجهی بهبود می یابند و باعث رژیم لاغری سریع و آسان   میشوند

 

اگر به طور مداوم پس از تمرین احساس خستگی کنید یا احساس کنید که انرژی کافی برای حفظ تمرین ندارید، ترکیب عسل و دارچین می تواند انرژی مورد نیاز خود را برای آموزش تمرینات هوازی به شما بدهد.

 

این نوشیدنی ، یکی دیگر از راه های تقویت قلب است که حداقل ۳۰ دقیقه پس از تمرینات مصرف شود این کار باعث می شود که بدن بیشتر چربی بسوزاند

 

یک مطالعه کوچک که در نشریه علمی جهانی ۲۰۰۸ منتشر شد، اثرات عسل طبیعی و خالص بر عوامل خطر بیماری قلبی عروقی را بررسی کرد. همچنین اثرات آن بر وزن را در یک گروه کنترل شده چاق و اضافه وزن اندازه گیری کرد. این تحقیق نشان داد افرادی که عسل مصرف کنردند حدود ۱٫۳ درصد از وزن کلی بدن خود را از دست می دهند

 رژیم لاغری سریع و آسان

 

  1. رژیم لاغری سریع و آسان با  لیموترش و تمشک 

لیموترش حاوی ویتامین C و آنتی اکسیدان ها است که برای سم زدایی و از دست دادن چربی عالی هستند. آن را با افزایش اثرات آنزیم گلوتاتیون S-ترانسفراز که در کبد یافت می شود، از بدن خارج می کند. لیموترش همچنین حاوی فلاونوئیدهای فردی است که سیستم گوارش را فعال کرده و ترشح اسیدها و صفرا را افزایش می دهد و برای  رژیم لاغری سریع و آسان  مفید است.

 

از سوی دیگر، تمشک دارای مواد شیمیایی طبیعی به نام  کتون است  که اشتها را محدود می کند. این مانع از افزایش وزن چربی در بدن می شود و همچنین افزایش وزن بافت های احشایی و کبد. علاوه بر افزایش وزن کاهش وزن، تمشک نیز با ویتامین های C و B ثابت شده است که پوست را سالم میکند و باعث کاهش سرعت پیری می شوند.

 

مواد لازم برای رژیم لاغری سریع و آسان با لیمو ترش و تمشک:

آب از یک لیموترش کامل

نصف فنجان آب

تمشک خرد شده

 رژیم لاغری سریع و آسان

مراحل انجام رژیم لاغری سریع و آسان لیموترش و تمشک :

برای رژیم لاغری سریع و آسان ، تمشک خرد شده را در مخلوط کن ریخته، سپس آب اضافه و آب لیموترش را اضافه کنید

ریختن در یک فنجان و لذت بردن از نوشیدن خانگی پس از غذا  برای کاهش وزن و رژیم لاغری سریع و آسان عالی است

من همیشه این را بعد از یک وعده غذایی سنگین می نوشم، این به هضم معده من کمک می کند بهتر، و بدون هیچ مشکلی به دلیل فلاونوئیدها، آن را شامل می شود.

 

من دوست دارم در طول یا بعد از هر وعده غذا بخورم، این کمک می کند تا سیستم گوارش من بهتر کار کند

 رژیم لاغری سریع و آسان

  1. زنجبیل و آب لیمو برای رژیم لاغری سریع و آسان

این یکی از دستور العمل های مورد علاقه من برای رژیم لاغری سریع و آسان است با آماده سازی آسان. لیمو پر از اسید آسکوربیک است که به سم زدایی و هضم نیز کمک می کند؛ همچنین تولید سلول های سفید خون را تقویت می کند تا ایمنی را افزایش دهد که در فرایند از دست دادن وزن بسیار مهم است زیرا مانع از جذب بیماری ها می شود. علاوه بر این، لیمو حاوی فیبر پکتین است که اغلب به من کمک می کند احساس خستگی نکنم. من با این دستور وزن خودم را کاهش میدهم و مانع از خوردن غذاهای مضر در طول روز می شوم.

 

همچنین مطالعات نشان داده است که لیمو  مقدار کافی ویتامین C دارد و  سیستم ایمنی شما را تقویت کرده و انرژی بهتر برای کار و زندگی خواهید داشت. همچنین شواهدی وجود دارد که نوشیدن آب  لیمو در صبح می تواند به حفظ وزن کمک کند. مطالعات نشان می دهد که نوشیدن حدود ۱۷ اونس آب لیمو باعث افزایش میزان متابولیسم در مردان و زنان به میزان ۳۰٪ می شود.

 رژیم لاغری سریع و آسان

مواد لازم برای رژیم لاغری سریع و آسان زنجبیل و آبلیمو :

۱ لیتر آب شیرین

زنجبیل رنده شده

لیمو برش خورده

بخشی از آب لیمو فشرده

مراحل رژیم لاغری سریع و آسان زنجبیل و آبلیمو :

آب، آب لیمو و زنجبیل رطوبت را در ظرف مخلوط کنید.

لیمو برش داده شده را به قطعات کوچکتر تقسیم کرده و آن را به مخلوط اضافه کنید.

آن را دوباره مخلوط کنید و برای چند دقیقه اجازه دهید و اطمینان حاصل کنید که تمام مواد سالم استفاده مخلوط شدند

این نوشیدنی را در صبح و یا بعد از کار کردن استفاده کنید

من توصیه می کنم که این نوشیدنی را در صبح بعد از بیدار شدن، بخورید. این کمک می کند تا سموم از بدن شما را از بین ببرد

 

این نیز یک  نوشیدنی خوب  بعد از تمرین است زیرا به کاهش اشتها کمک می کند

. این را هنگام ورزش در صبح بخورید، زیرا این امر به شما کمک می کند سموم و عرق را از بدن خود دفع کنید. این نوشیدنی همچنین می تواند به علت تولید سلول هایش که باعث افزایش ایمنی می شود و در عین حال مبارزه با درد نیز به عضلات درد کمک کند

 رژیم لاغری سریع و آسان

 

  1. نوشیدنی خیار و انگور برای رژیم لاغری سریع و آسان

 

این یکی از بهترین نوشیدنی های خانگی برای رژیم لاغری سریع و آسان است که به سرعت وزن کم می کند. چطور؟ گریپ فروت حاوی آنزیم پروتئین کیناز فعال شده با AMP (AMPK) است که به بدن کمک می کند که قند را جذب کند، بنابراین متابولیسم و ​​ریختن کالری را فعال می کند. گریپ فروت همچنین یک تقویت کننده ایمنی طبیعی است زیرا غنی از ویتامین C است، به جز اینکه بدن را هیدراته کرده و پوست را پررنگ میکند.

 

خیار دارای برخی از خواص مهم  ضد دیورتیک  است که تحریک ادرار و کمک به سم زدایی کبد؛ این کمک می کند تا کالری ها و سموم از ارگان را از بین ببرد و مانع از احتباس آب شود.

مواد لازم برای رژیم لاغری سریع و آسان با خیار و انگور :

نیمی از خیار بریده شده

لیمو برش خورده

گریپ فروت متوسط

برگ نعنا

یک فنجان آب

 رژیم لاغری سریع و آسان

مراحل انجام رژیم لاغری سریع و آسان با خیار و انگور :

برای رژیم لاغری سریع و آسان  ، تمام مواد تشکیل دهنده را  خرد کنید تا بتوانید ترکیب کنید.

تمام مواد موجود در مخلوط کن را اضافه کنید و آب را اضافه کنید. کاملا مخلوط کنید

آب را داخل یخچال یا فریزر قرار دهید تا خنک شود.

شما می توانید یخ را اضافه کنید تا روند سریعتر انجام شود.

شخصا من این ترکیب طبیعی حدود پنج بار در روز را برای خلاص شدن از سموم و کالری ناخواسته مصرف می کنم. نوشیدنی سرد، فرایند متابولیک بدن من را فعال می کند تا گرما تولید کند که روند کاهش وزن را افزایش می دهد.

 

با طعم تلخ گریپ فروت منجر به بیدار شدن از خواب می شوید و پس از تمرین شدید احساس انرژی بیشتری می کنید

 

 رژیم لاغری سریع و آسان

  1. سرکه سیب و دارچین برای رژیم لاغری سریع و آسان

من این راه حل را برای رژیم لاغری سریع و آسان دوست دارم زیرا مواد تشکیل دهنده آن آسان است که از فروشگاه های مواد غذایی محلی پیدا میشود. این مخلوط علاوه بر داشتن طعم خوشمزه به دلیل حضور عسل طبیعی ، باعث می شود تا بدن من را نیز تسکین دهد و برای کاهش وزن کمک می کند تا در فرایند متابولیک من کمک کند .

 

این عنصر حیاتی می تواند به شما کمک کند و شما را تحت تأثیر قرار دهد و در عین حال تمیز کردن بدن خود را از هر گونه سمی که ممکن است داشته باشید، حفظ کید

. مطالعات نشان می دهد که این ترکیبات می تواند سطح قند خون را نیز کاهش دهد و هضم نشاسته شما را مسدود کند. در نتیجه، می تواند کالری را در یک وعده غذایی کاهش دهد.

 رژیم لاغری سریع و آسان

مواد لازم برای رژیم لاغری سریع و آسان با سرکه سیب و دارچین :

سیب برش خورده

دو قاشق غذا خوری سرکه سیب

یک قاشق چایخوری دارچین

یک قاشق چایخوری آب لیمو تازه

دو قاشق چای خوری عسل طبیعی

یک پارچ آب

 

مراحل رژیم لاغری سریع و آسان با سرکه سیب و دارچین:

برای رژیم لاغری سریع و آسان ، تمام مواد موجود در پارچ آب را به جز سیب ها قرار دهید. آن را برای دو تا سه دقیقه مخلوط کنید

سپس سیب خرد شده را به نوشیدنی خود اضافه کنید و آن را برای چند دقیقه قبل از مصرف بگذارید.

 

اگر صبح تمرین میکنید، این نوشیدنی خانگی را بنوشید تا بعد از تمرین، وزن کم کنید. این به این دلیل است که اسید از سرکه سیب سیب ممکن است در معده شما انباشته شود، که بر عملکرد شما تأثیر می گذارد.

 رژیم لاغری سریع و آسان

 

  1. هندوانه و آب نارنج برای رژیم لاغری سریع و آسان

 

هندوانه به طور طبیعی دارای کالری کم است و به بدن کمک می کند تا بدن را هضم کند، از التهاب مبارزه می کند و از ویتامین های A و B غنی است که از آسیب های رادیکال آزاد که ممکن است در طول متابولیسم چربی رخ دهد. علاوه بر این، هندوانه شامل منیزیم و پتاسیم است که کلیدی برای سم زدایی و مدیریت هیدراتاسیون و جریان خون در بدن هستند.

 

و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند، من همچنین می دانم که لیکوپن نقش مهمی در جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی دارد، به ویژه در مواردی که میزان بالای چربی در جریان خون ایجاد می شود.

 

مواد لازم برای رژیم لاغری سریع و آسان :

۵ پوند هندوانه (هفت فنجان)

یک فنجان آب نارنگی

۱/۴ فنجان آب لیمو تازه

یک لیمو ترش

 رژیم لاغری سریع و آسان

مراحل رژیم لاغری سریع و آسان با هندوانه و آب نارنج :

آب آب هندوانه را در یک پارچ بزرگ قرار دهید و آب و لیمو را اضافه کنید. مخلوط را خوب ترکیب کنید

آن را در یخچال قرار دهید تا سرد شود و آماده مصرف شود

 

در حالی که از دست دادن وزن و رژیم لاغری سریع و آسان  ممکن است در ابتدا به نظر گیج کننده باشد شما به زودی خواهید یافت که از طریق مصرف نوشیدنی های سالم مانند این، شما قادر را قادر میکند که از طعم آن لذت ببرید . علاوه بر این، آنها به تقویت متابولیسم بدن کمک می کنند و گرسنگی را کاهش می دهند که باعث کاهش وزن می شود .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS