درمان زخم دهانه رحم با عسل ، روشی کاملا طبیعی +فیلم وعکس

درمان زخم دهانه رحم با عسل

 

یکی از مشکلاتی که در بین خانم ها زیاد شده، زخم دهانه رحم است. خانم ها با شنیدن این واژه به وحشت می افتند، اما باید بدانید در زخم دهانه رحم، فقط بافت رحم مخملی و بیرون زده میشه و در واقع از زخمی که شما فکر میکنید، خبری نیست. درمان دارویی اغلب به زخم دهانه رحم جواب میدهد، پس نگران نباشید. در این مقاله سعی شده سوالاتی که شما درخصوص درمان زخم دهانه رحم با عسل دارید، پاسخ داده شود: برای خرید عسل طبیعی جهت درمان زخم دهانه رحم میتونید از طریق سایت دکتر گیاهی اقدام کنید.

درمان زخم دهانه رحم با عسل

علائم زخم دهانه رحم  که نیاز به درمان زخم دهانه رحم با عسل دارید

ترشحات مخاطی روشن

لکه بینی بین پریودی ها

درد و خونریزی در طی یا بعد از رابطه جنسی

درد و خونریزی ممکن است در طی یا پس از آزمایش لگن دیده شود

برای درمان زخم دهانه رحم با عسل ، هرشب قبل از خواب یک قاشق چای خوری عسل طبیعی (ترجیحا به وسیله اپلیکاتور) را در واژن تزریق کنید و به مدت پنج دقیقه پاها را بالا نگه دارید.

درمان زخم دهانه رحم با عسل را میتوانید برای دو ماه انجام دهید

توجه و خطر: درمان زخم دهانه رحم با عسل ، تزریق عسل طبیعی در داخل واژن ، ویژه زنان متاهل است و برای دختران مجرد ، بجای تزریق به داخل واژن بایستی مقداری عسل را شبها روی گاز استریل ریخته و کاملاً گاز را آغشته با عسل کنند و روی موضع بگذارند و بصورت طاقباز بخوابند تا کم کم عسل به داخل واژن هدایت شود.

حتما برای درمان زخم دهانه رحم با عسل  ، قبل از تزریق عسل طبیعی در واژن ، مقداری عسل طبیعی را به قسمت داخلی ران بمالید و پس از گذشت یک ساعت اگر حساسیتی مشاهده نکردید عسل را در واژن تزریق کنید.

درمان زخم دهانه رحم با عسل  ، در دوران قاعدگی ممنوع است

حتماً باید از مرغوبیت و کیفیت عسل برای درمان زخم دهانه رحم با عسل  ، مطمئن باشید تا دچار مشکلات نشوید.

عسل مورد استفاده برای درمان زخم دهانه رحم با عسل  ، باید طبیعی و چند گیاهی باشد و از عسلی که زنبور تنها از یک نوع گیاه استفاده کرده ( عسل های تک گل ) مانند عسل یونجه خودداری کنید چرا که برای این منظور عسلی خوب است که زنبور هر چه بیشتر از گیاهان متنوع استفاده کرده باشد.

درمان زخم دهانه رحم با عسل

نکات مهم برای درمان زخم دهانه رحم با عسل

۱ – قبل از تزریق عسل طبیعی دکتر گیاهی در داخل واژن، محیط بیرونی سرنگ را با روغن محلی چرب کنید

۲ – پس از تزریق در شب، در صبح با مقداری روغن محلی موضع بیرونی واژن را چرب کنید

۳ – ۲۰ گرم برگ درخت زیتون را در ۳ لیوان آب دم کرده و پس از سرد شدن ، موضع را شستشو دهید

۴ –   ۵۰ گرم پوست درخت بلوط را با ۳ لیوان آب دم کرده و پس از ولرم شدن واژن را با آن شستشو کنید

۵ – پوست درخت بلوط را آسیاب کرده ،با عسل مخلوط کنید و به صورت شیاف واژنی استفاده کنید.

درمان زخم دهانه رحم با عسل

 

درمان زخم دهانه رحم با عسل و آلوئه ورا

آلوئه ورا و عسل طبیعی ، فوق العاده در درمان زخم دهانه رحم مؤثر هستند.

برای استفاده از گیاه آلوئه ورا، یک برگ گوشتی آلوئه ورا را با استفاده از آب گرم شسته و  در یک پارچه توری قرار دهید و تا زمان استفاده، آن را در یخچال نگهداری کنید.

برای درمان زخم دهانه رحم با عسل طبیعی دکتر گیاهی و آلوئه ورا، عسل طبیعی و آلوئه ورا را به نسبت یک به دو با هم بهم زده و مخلوط کنید؛ این مخلوط را پیش از خوابیدن از طریق سواپ پنبه‌ای وارد واژن کنید و دراز بکشید.

دوره درمان زخم دهانه رحم با عسل و آلوئه‌ورا چهارده شب است.

مخلوط عسل طبیعی دکتر گیاهی و آلوئه ورا را می‌توان به مدت سه روز در یخچال نگهداری کرد.

درمان زخم دهانه رحم با عسل

نکته مهم در مورد درمان زخم دهانه رحم با عسل

راهکاریی که درمان زخم دهانه رحم با عسل بیان شده ، بیشتر مناسب درمان زخمهای سطحی است و در درمان زخمهای عمیق باید حتما به پزشک مراجعه کنید و از خواص عسل طبیعی دکتر گیاهی بعنوان درمان زخم دهانه رحم با عسل استفاده کنید

قابل ذکر است که تمامی خواصی که در این مقاله بیان شد تنها مخصوص عسلهای طبیعی دکتر گیاهی است و نه عسلهای صنعتی و تقلبی که زنبور عسل هیچ نقشی در تولید آنها ندارد

پس حتما در خرید عسل طبیعی دقت کنید تا دچار عوارض استفاده از عسل تقلبی نشوید.

 

درمان زخم دهانه رحم با عسل

روغن درخت چای دارای خواص ضد قارچی، ضد میکروبی و ضد عفونی کننده است. چند قطره روغن درخت چای را با عسل مخلوط کنید و مخلوط را به صورت موضعی بگذارید.
با این حال، از روغن چای به صورت مستقیم استفاده نکنید و یا آن را به واژن وارد نکنید، زیرا آن باعث تحریک می شود.
اگر قبلا از روغن چای استفاده نکرده اید، توصیه می شود ابتدا واکنش پوستی خود را انجام دهید.
روغن رقیق شده را روی یک ساق پا در ساعد خود بمالید و ۱۲ ساعت بعد، علائم تحریک را بررسی کنید.

مطالعه ۲۰۱۲ منتشر شده زنان و زایمان نشان داد که “مخلوط متشکل از زنبور عسل طبیعی و ماست” ( درمان زخم دهانه رحم با عسل )  در واقع موثر بیش از یک داروی ضد قارچ محلی معمولا برای درمان عفونت قارچی مورد استفاده قرار گرفت.
از ۸۲ مورد، این ترکیب از عسل طبیعی و ماست ( درمان زخم دهانه رحم با عسل ) قادر به درمان ۸۸ درصد از زنان، در مقایسه با ۷۲ درصد در ضد قارچ بودند.
نه تنها این عوارض گزارش شده در گروهی که از مخلوط عسل استفاده می کردند کمتر بود و ما می دانیم که اثرات طولانی مدت نیز بر روی میکروبیوم هر زن تاثیر می گذارد.

من آن را یک پیروزی می نامم!
برای بهترین نتایج، عسل طبیعی را به طور موضعی برای درمان عفونت واژن استفاده کنید – (درمان زخم دهانه رحم با عسل)

عفونت واژن یک عفونت شایع در میان زنان است که باعث بروز بسیاری از عوارض، از جمله زایمان زودرس، عفونت ادراری و کاهش کیفیت زندگی می شود.
این نوع قارچ، معمولا به نام مخمر، با ناراحتی در اختلالات جنسی، خشکی و درد همراه است.

به تازگی، این عفونت با توجه به شدت و بروز آن به طور چشمگیری افزایش یافته است، عمدتا به علت افزایش موارد کمبود ایمنی مانند ایدز، سرطان و درمان سرطان.

یکی از داروهایی که برای درمان عفونت مخمر واژینال مورد توجه قرار گرفته است، در سال های اخیر کلوتریمازول است که به عنوان شیاف مصرف می شود.

با این حال، مطالعات اخیر نشان داده است که این ضد قارچ بدون نسخه برای درمان عفونت های واژینال مانند کاندیدا آلبیکنس اثربخشی خود را از دست داده اند.

علیرغم هزینه بالای آنها، عفونت سالانه پس از سالها به حالت عادی بازگشته است. این فقدان درمان موثر باعث ایجاد تقاضای زیاد برای داروهای ضد قارچی جدید می شود که مؤثرتر و مسمومیت کمتر هستند.

اما دانشمندان ایرانی، مخلوطی از زنجبیل با کلوتریمازول یا ماست و عسل را با کلوتریمازول موثرتر یافتند و از این جهت ممکن است مفیدتر از کلوتریمازول برای درمان کاندیدیازیس واژینال باشند.

در یک مطالعه جدید، محققان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، اثر بالینی کرم زنجبیل همراه با کلوتریمازول را تنها با کلوتریمازول واژینال مقایسه کردند.

زنجبیل و عسل طبیعی برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. آزمایش های قبلی نشان داد که حاوی پروتئینی است که می تواند در برابر قارچ های متعدد استفاده شود.

این کارآزمایی بالینی بر روی زنان متاهل ۲۵ تا ۳۵ ساله مبتلا به کاندیدیازیس واژینال که در سال ۲۰۱۵ به کلینیک زنان و زایمان بیمارستان ارجاع شده بود، انجام شد. آنها به صورت تصادفی به دو گروه ۳۳ و ۳۴ نفر تقسیم شدند.

در یک کارآزمایی بالینی تصادفی سه گانه شامل ۷۰ خانم غیر باردار مبتلا به کاندیدیازیس واژینال، محققان دریافتند علائم و نشانه های کاندیدیازیس واژینال به طور قابل توجهی با استفاده از کرم واژینال حاوی ماست و عسل به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

برای مطالعه، یک گروه با کرم واژنی مخلوط ماست و عسل  ( درمان زخم دهانه رحم با عسل ) و دیگری با کرم کولمریازول واژینال درمان شد. علائم بالینی و آزمایشگاهی علائم عفونت قارچی در طول دوره آزمایش مورد بررسی قرار گرفت.

محققان نشان دادند که بیش از ۷۵ درصد از گروه ماست و عسل ( درمان زخم دهانه رحم با عسل ) در ۷ روز در مقایسه با ۶۶ درصد در کلوتریمازول بهبود یافت.

آنها تصور می کردند که مخلوط ماست و عسل ( درمان زخم دهانه رحم با عسل ) مانع از کلونیزاسیون گونه های کاندیدا می شود و افزود: “ترکیب عسل با ماست سبب اثر سمومی عسل علیه کاندیدیازیس می شود.”

در گزارش سال ۲۰۱۵ مجله جهانی علوم بهداشتی، آنها اعلام کردند: “مصرف عسل در ترکیب با ماست اثر مطلوبی در درمان کاندیدیازیس واژینال دارد. و باعث کاهش و بهبودی از کاندیدیازیس واژینال می شود

“همچنین، از لحاظ هزینه ها ارزان تر است و عوارض جانبی مصنوعی ندارد. بنابراین، استفاده از آنها در ترکیب با فرمول های موضعی برای درمان کاندیدیازیس واژینال مفید خواهد بود. ”

نتایج آزمایشگاهی و بالینی عسل نشان می دهد که رشد قارچ های مختلف مانند کاندیدا را مهار می کند. همچنین، ماست و پروبیوتیک معمولا هنگام استفاده از عفونت واژن، توسط زنان مورد استفاده قرار می گیرند.

 

همراهان عزیز سایت دکتر گیاهی ممنون میشم که شما هم نظراتتون رو با ما در میون بگذارید.اگر چنانچه تجربه بهتری دارید عنوان کنید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − شش =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS