معجزه درمان شقاق مقعدی با عسل + فیلم و عکس

درمان شقاق مقعدی با عسل

شقاق مقعدی اصطلاحی است که به معنای بوجود آمدن یک زخم باز و یا پارگی پوست در اطراف مقعد،این زخم باعث درد شدید و سوزش در هنگام دفع مدفوع می شود و یکی از درمانهای موثر درمان شقاق مقعدی با عسل است. برای خرید عسل طبیعی جهت درمان شقاق مقعدی میتوانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

 

 

بر اساس مطالعات انجام شده: بیماران مبتلا به شقاق مقعدی پس از درمان شقاق مقعدی با عسل ، کاهش قابل توجهی در درد، خونریزی و خارش داشته اند. مخلوط ساخته شده از روغن زیتون، عسل طبیعی دکتر گیاهی و موم است و دارای خواص ضد باکتری و اثرات درمانی است.

محققان نتیجه گرفتند که این پماد، ترکیبی بی خطر و درمان بالینی موثر در درمان شقاق مقعدی با عسل بوده و حتی می تواند در درمان بواسیر هم موثر باشد.

درمان شقاق مقعدی با عسل

پماد برای درمان شقاق مقعدی با عسل

برای درمان شقاق مقعدی با عسل ، مقادیر روغن زیتون، عسل و موم را در بصورت مساوی با هم مخلوط کنید. ترکیب به دست آمده را گرم کنید تا زمانی که موم به طور کامل ذوب شود. و سپس خنک کرده و در منطقه آسیب دیده استفاده کنید. این کار را میتوانید چند بار در روز انجام دهید.

درمان شقاق مقعدی با عسل

درمان شقاق مقعدی با عسل و طب سنتی

درمان شقاق با عسل طبیعی یکی از مطمئن ترین روش ها و البته قدیمی ترین روش های سنتی است. با این روش میتوانید این بیماری در خانه نیز درمان کنید.

این روش البته برای شقاق مقعدی حاد کاربرد دارد و برای نوع مزمن باید حتما به پزشک مراجعه شود.

درمان شقاق مقعدی با عسل

درمان خانگی شقاق مزمن و درمان شقاق مقعدی با عسل

برای درمان شقاق مقعدی با عسل بایستی مقداری عسل طبیعی دکتر گیاهی را بر روی ناحیه مربوطه بریزید و خوب ماساژ دهید.

با اینکار ناحیه آسیب دیده نرم تر میشود و خون رسانی به آن بهبود پیدا میکند.

همچنین عسل طبیعی خاصیت آنتی بیوتیک دارد و میکروب ها و باکتریها را از بین خواهد برد

درمان شقاق مقعدی با عسل

عکس شقاق مقعدی

درمان شقاق مقعدی با عسل

باید توجه کنید که در درمان شقاق مقعدی با عسل باید حتما از نوع طبیعی و مرغوب عسل استفاده کنید زیرا آنچه باعث می شود بافتهای مقعد ترمیم شوند و زودتر به هم جوش بخورند در واقع شهد گل و کاری است که زنبور بر روی عسل انجام می دهد و نه شیرینی آن.

شقاق مقعدی چیست؟

درمان شقاق مقعدی با عسل یکی از بهترین گزینه های ممکن است. این بیماری بنابه دلایل مختلفی به وجود می آید

درمان شقاق مقعدی با عسل

استفاده از سرکه سیب جهت درمان شقاق مقعدی با عسل

۱ تا ۲ قاشق غذا خوری سرکه‌ سیب خام را داخل مقداری آب بریزید.

مقداری عسل نیز به ترکیب سرکه سیب و آب اضافه کنید.

ترکیب حاصل را روزی دو بار مصرف کنید.

درمان شقاق مقعدی با عسل

به منظور درمان شقاق مقعدی با عسل مقداری از عسل را روش موضع بمالید و بگذارید بماند.

در واقع هر بار پس از اجابت مزاج، با دستمال کاغذی موضع را خشک کرده و بلافاصله مجدد از عسل طبیعی دکتر گیاهی به صورت موضعی استفاده کنید.

درمان شقاق مقعدی با عسل

درمان شقاق مقعدی با عسل و داروهای گیاهی

روش دیگر برای درمان شقاق مقعدی با عسل در طب سنتی مصرف موضعی ترکیبی از مقدار مساوی روغن زیتون و موم طبیعی عسل دکتر گیاهی است.

به منظور درمان شقاق مقعدی با عسل این ترکیب را کمی حرارت دهید تا موم آب شود. سپس مانند آن را پس از هر بار اجابت مزاج و خشک کردن موضع روی محل بمالید.

درمان شقاق مقعدی با عسل یکی از روشهای مطمئن برای درمان شقاق می باشد جهت درمان شقاق با عسل و نحوه استفاده از عسل برای درمان شقاق مقعدی بقیه مطالب را میتوانید مطالعه فرمایید.

درمان شقاق مقعدی با عسل

 

درمان شقاق با عسل تا چه حد موثر می باشد؟

درمان شقاق مقعدی با عسل یکی از مطمئن ترین و قدیمی ترین روش ها است. با این روش می توان این بیماری در خانه درمان نمود

باید توجه داشته باشید که مهمترین نکته در درمان شقاق مقعدی با عسل اینکه که از نوع طبیعی و مرغوب عسل استفاده کنید زیرا آنچه باعث می شود بافتهای مقعد ترمیم شوند و زودتر به هم جوش بخورند در واقع شهد گل و کاری است که زنبور بر روی عسل انجام می دهد و نه شیرینی عسل.

درمان شقاق مقعدی با عسل

درمان شقاق مقعدی با عسل برای کودکان و بزرگسالان

آخرین مورد پیشنهادی برای درمان شقاق مقعدی استفاده از عسل است که تاثیر بسیار عالی دارد ، برای استفاده از این روش باید:

مقداری روغن زیتون، عسل و موم را با هم مخلوط کرده و گرم کند تا موم آب شود و پس از سرد شدن بر روی موضع بمالید

درمان شقاق مقعدی با عسل

 

راه های طبیعی برای ارتقاء بهبودی یک شکاف مقعدی

 1. از مصرف صابون اجتناب کنید
 2. اگر مقعدی شما خشک است یا فیشر موجودی دارید، از روغن نارگیل برای مرطوب کردن منطقه استفاده کنید.
 3. حداقل یکبار در روز حمام گرم یا گرم را انتخاب کنید.

 

 

محققان دریافتند که مخلوطی از عسل، روغن زیتون و موم زنبور عسل، ایمن و بالینی موثر در درمان هموروئید و فیشور مقعدی است که راه را برای مطالعات دوسوکورهای بیشتر تصادفی ساده تر می کند.

 

 

درمان خانگی

 • مخلوط مقادیر روغن زیتون، عسل و موم زنبور عسل در یک کاسه بریزید. آن را در مایکروویو گرم کنید تا به طور کامل ذوب شود. اجازه دهید خنک شود و آن را آسیب دیده قرار دهید و چند بار در روز تکرار کنید

 

 • یک برگ گیاه آلوئه ورا را قطع کنید. آن را به مدت طولانی برش دهید و از قاشق استفاده کنید. این ژل را چند بار در روز در منطقه آسیب دیده اعمال کنید.

 

 • چند قطره اسانس اسطوخودوس را در یک وان حمام پر از آب گرم اضافه کنید و خوب هم بزنید. در مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه تا کمر در وان حمام قرار دهید. این حمام را ۲ تا ۳ بار در روز انجام دهید

 

 • روغن نارگیل را به اسفنکتر مقعد بزنید ۲ یا ۳ بار در روز انجام بدید. روغن نارگیل را چند بار در روز استفاده کنید.

 

 • ۱ قاشق سوپخوری سرکه سیب طبیعی ، را با یک لیوان آب مخلوط کنید، عسل خام اضافه کنید و دو بار در روز آن را بنوشید.

 

 • ۱ قاشق غذا خوری پودر کتان را در یک لیوان آب مخلوط کنید. قبل از رفتن به رختخواب یک بار بنوشید. این نوشیدنی حرکات روده شما را تنظیم می کند.

 

 • بعد از هر بار توالت، منطقه را با کاغذ توالت نرم تمیز کنید. اجتناب از استفاده از دستمال کاغذی خشن و عطر و بودار که می تواند باعث تحریک شود.

 

 • پوشیدن لباس های شل و لباس های پنبه ای برای گردش هوای آزاد بپوشید.

 

پرهیزات:

 • برای مدت زمان طولانی در موقعیتی قرار نگیرید، زیرا ممکن است باعث ایجاد رطوبت در ناحیه مقعد شود

 

 • اجتناب از تنش در طی حرکات روده، زیرا می تواند یک پارگی زخم را باز کند یا باعث ایجاد یک اشک جدید شود.

 

 • اجتناب از مواد غذایی محافظ مانند موز، برنج سفید، پنیر و سایر محصولات لبنی، شکلات، مقدار زیادی از گوشت قرمز، چیپس و غذاهای سرخ شده.

 

 

 

یک مطالعه منتشر شده در مجله علمی جهانی نشان می دهد که بیماران مبتلا به فیستول های مقعد پس از استفاده از درمان های موضعی، کاهش قابل توجهی در درد، خونریزی و خارش داشته اند. مخلوط ساخته شده از روغن زیتون ، عسل و موم دارای خواص ضد باکتری و یک اثر درمانی است. علاوه بر این، هیچ اثر جانبی با استفاده از درمان موضعی گزارش نشده است. محققان نتیجه گرفتند که مواد ترکیبی ایمن و بالینی در درمان فیشور مقعد و حتی هموروئید موثر است .

 

استفاده از عسل، روش بسیار امن و آسان است

۳ تا ۴ قاشق عسل را با آب لیمو را در لیوان آب گرم مخلوط کنید و آن را هر دو ساعت بنوشید

پس از درمان، شیوه زندگی خود را تغییر دهید. رژیم غذایی همیشه باید بیشتر از مواد غذایی گیاهی، حداقل ۲ تا ۳ لیتر آب بنوشید، ورزش منظم، حداقل ۲ بار در روز دفع کند.

 

 

ما دریافتیم که مخلوطی از عسل، روغن زیتون و موم زنبور عسل برای درمان موثر است پسوریازیس، اگزما و عفونت قارچی پوست را هم درمان میکند. مخلوط فوق دارای خواص ضد باکتری است. یک مطالعه آزمایشی آتی برای ارزیابی اثر درمانی موضعی استفاده از مخلوط در بیماران مبتلا به فیشور مقعد یا هموروئید انجام شد …

 

مخلوط عسل به طور قابل توجهی کاهش خونریزی و خارش را در بیماران مبتلا به هموروئید کاهش داد. بیماران مبتلا به فیشور مقعد پس از درمان کاهش قابل توجهی از درد، خونریزی و خارش داشتند.هیچ اثر جانبی با استفاده از مخلوط گزارش نشده است. ما نتیجه گرفتیم که مخلوطی از عسل، روغن زیتون و موم زنبور عسل بی خطر و بالینی در درمان هموروئید و فیشور مقعدی موثر است، که راه را برای مطالعات دوسوکورهای بیشتر تصادفی ساده تر می کند.

 

برخی از مواد شیمیایی موجود در عسل ممکن است باکتری ها و قارچ ها را از بین ببرند. هنگامی که روی پوست استفاده می شود، عسل می تواند به عنوان یک مانع برای رطوبت و حفظ پوست از چسبیدن به پانسمان باشد. عسل همچنین ممکن است مواد مغذی و سایر مواد شیمیایی را فراهم کند که باعث بهبود زخم می شود.پس هیچ وقت از خواص عسل طبیعی غافل نشید.

 

همراهان عزیز سایت دکتر گیاهی ممنون میشم که شما هم نظراتتون رو با ما در میون بگذارید.اگر چنانچه تجربه بهتری دارید عنوان کنید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS